Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előbb jön? 37 hetes terhes...

Előbb jön? 37 hetes terhes vagyok. Elkezdett fajni a derekam. Nem elviselhetetlen, de zavaro. Mensi szerint szept 22, Orvosi kiíràs szerint szept 28, oktober 5.

Figyelt kérdés
Lètezik hogy nem húzom ki addig?

2020. szept. 14. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármi létezhet, de 37 héttől már nem koraszülött, úgyhogy no para.
2020. szept. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Hát ilyenkor már a baba súlyától is fájhat.

Nekem tegnap volt jóslófájásom, tuti, hogy az volt, mint egy menstruációs fájdalom, aztán elmúlt. Október 4-re vagyok kiírva.

De igazából a válasz az, hogy bármi lehet.

2020. szept. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jó lenne meg kihuzni picit....

Szex veszelyes lehet?

2020. szept. 14. 10:25
 4/5 anonim ***** válasza:
3 hétig voltak jósló fájásaim minden nap, és azt hittem na most szülni fogok. Pedig már van egy baba, szóval tudtam mit kell érezni. Utána a 39. héten beindult, én meg azt hittem ez is csak jósló 😅
2020. szept. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
A szex beindothatja a szulest. De gyakorlatilag inkább csak akkor ha valóban a közelében vagy. Azért en nem kockáztatnam meg ha amúgy is attól félsz, hogy beindul.
2020. szept. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!