Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs szivhang 8 hetesen?

Nincs szivhang 8 hetesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok mensi szerint 8 hetes vagyok de viszont mikor voltam elso uhn 5+3 nak mondtak de meg embryo nem latszott csak petezsak es szikholyag 10 nap mulva mentem vissza akkor korulbelul 7 hetes korul lehet es mar latszodott az embryo de nem volt szivhang egy het mulva kell vissza mennem szerintetek lehetseges hogy fejlodik rendesen?
2020. szept. 15. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély :) szurkolok! Majd írj mi lett!
2020. szept. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wonderwomen ***** válasza:
Mekkora volt az embrió 7 hetesen? (Nekem volt szívhang 7 hetesen, de nekem kb. 11-13. ciklusnap foganhatott, szóval korábban, mint neked)
2020. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem középidőben fogant a baba, hanem egy-két héttel később, akkor annyival fiatalabb az embrió. Akkor lehetséges hogy később figyelhető meg a szívhang.

Az orvosok biometriai adatokból számolnak. Ha van arányos növekedés, akkor valszeg él az embrió.

2020. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma voltam ultrahangon az elso vizsgalathoz kepest olyan 7 hetes lehetek. A mai adatokat nem mondtak es sajnos a papirra sem irtak csak annyit hogy szabalyos petezsakban emryonalis arnyek abrazolodik szivmukodes meg nem detektalhato. Azt mondta ez jo az elsohoz kepest mer akkor meg csak petezsak volt benne szikholyaggal. Emlitettem neki hogy rendszertelen a ciklusom 30 es 40 nap kozotti lehet ezis befolyasolja.
2020. szept. 15. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!