Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Kb. az ovulációs időszakomban szeretkeztünk a párommal, majd rá egy hétre, tegnap picinyke vérzést tapasztaltam, ami nem a menstruációs vérzésem volt, ugyanis kb. 1 hét múlva kellene megjönnie, és ez a vérzés pár csepp volt, azóta nem véreztem.

Lehet, hogy beágyazódási vérzés volt és terhes vagyok?

Illetve tesztet mikortól érdemes csinálni?



2020. szept. 21. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy igen. Lehet, hogy nem.

Nagy érzékenységű tesztet a nem várt menzesz előtt 5-6 nappal már lehet csinálni, szerencsés esetben már kimutatja, ha van valami.

2020. szept. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, igen, de nem biztos nyilván.
2020. szept. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aktus utáni 11. napon 10-es tesztet meg lehet próbálni, de ha nem akarsz csalódni nagyobbat, akkor várd meg az esetleges menstruáció késést. Amit tapasztaltál semmit nem jelent.
2020. szept. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted belelátunk a méhedbe?


Várd meg a nemvárt napot és tesztelj, ilyen egyszerű...🤦‍♀️

Ez pont semmi amit írtál... (3 gyerekes anya)

2020. szept. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"A beágyazódás jele lehet a pecsételő vérzés. Általában a következő menstruáció előtt egy héttel jelentkezik." Illetve: "A beágyazódás nem csak fájdalommal, hanem vérzéssel is járhat. Vannak, akiknél mindkettő jelentkezik, másoknál vérzés nem, de fájdalom igen, míg vannak olyan nők, akiknél egyik sem."

Nyilván nem alaptalanul tettem fel a kérdést...


Amúgy kedves utolsó, nem azt kértem, hogy bárki lásson bele a méhembe, csupán az érdekelt, hogy ezzel a jelenséggel találkozott-e már valaki a terhessége korai szakaszában...

Kötekedés helyett inkább tudni kellene értelmezni a kérdést.

2020. szept. 22. 14:19
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

#5-ös Értjük, hogy szeretnél terhes tüneteket észlelni, de nincsenek, a PMS tünetek ugyanúgy vannak, akár még hónapokig is. Minden jelent bármit, ha rá akarod fogni.

Az első igazi tünet a kimaradt menstruáció.

2020. szept. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező...

Ha egy kicsit is visszaolvastál volna a hasonló feltett kerdések közt, szembesültél volna vele, hogy az általad leírt jelenség ritka mint a fehérholló, kb 10ből fél nő érzékeli ezeket. Vagy annyi sem...

És ahogy a 6os is írja, a babára várók a neten olvasott összes tünetet is képesek magukon észlelni...

Kicsit uncsi már ez a napi "terhes vagyok?" Kérdés...

Senki nem nőgyógyász, sem jós, minden nő más. Ezzel csak ezt akartam kifejezni...


4es voltam.

2020. szept. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Kedves kérdező! Akkor itt vagyok én a 7-es által leírt “fél nő” aki pontosan ugyan így volt, 1 héttel a pé. után pár csepp vér volt a wc papíron, azt hittem meg fog jönni korábban is, mint kellene. Majd nem várt előtt 4 nappal pozitívat teszteltem! Szóval csak pozitívan! Bízz benne, hogy jönni akar a baby 😊😊
2020. szept. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!