Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamaként az alacsony...

Kismamaként az alacsony vérnyomás is gondot okozhat vagy csak a magas?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ájulsz el lépten nyomon és nem szédülsz akkor nem.
2011. máj. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A nagyon alacsony nem csak kismamáknál hanem nem kismamáknál is gondot okozhat. Kismamáknál azért lehet gond, mert el is ájulhat a kismama vagy a vér nem megfelelöen szállít vért a babának.

de nem biztos hogy normál vérnyomásod túl alacsony lenne.

2011. máj. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utoljára 91/55 mért a védőnő előtte 85/50 volt.Folyamatosan fáj a fejem is.
2011. máj. 16. 13:17
 4/6 anonim ***** válasza:
szia, nekem is nagyon alacsony a vernyomasom es azt mondta a szulesznom ne aggodjak semmi gond, ettol nem lesz baja a babanak...termeszetesen ha drasztikusan szedulsz vagy ajulas kerulget az masik kategoria. Terhessegem elott azt mondta az orvosom mivel sokat fajt a fejem is igyak kv-t, napi kettot ittam, es jobban erztem magam.Most, hogy kismama vagyok, eleinte nem nagyon mertem csak ilyen 3in 1 kv-t mivel az sokkal gyengebb ugyebar, aztan gyorsan be kellett latnom ha nem iszok legalabb napi egyet rosszul vagyok, szedulok, csillagokat latok...Az orvosom azt mondta bar sok helyen nem javasoljak a kv-t igyak nyugodtan de napi kettonel tobbet nem javasol. En limitaltam 1 re. Reggeli utan. Sokkal jobban erzem magam mint elotte. Ha gondolod probald ki, de ne izgulj ha nem ajulsz el es nem drasztikusan szedulsz nem lesz semmi gond :))boldog babavarast!
2011. máj. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is 80/60-as vérnyomással voltam terhes, max. 90/60-ra ment fel. Napi 1 kávét ittam és az segített. Persze ne méregerőset igyál, hanem simát. Nem lesz tőle bajod, nyugi. Boldog babavárást!
2011. máj. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ez a 3. terhességem alacsony vérnyomással-de ez szerintem össze függ a gyerekkorom óta tartó vérszegénységgel.

Eleinte volt,hogy megszédültem néha,de más probléma nem volt.

2011. máj. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!