Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas vérnyomás az baj, na de...

Magas vérnyomás az baj, na de a túl alacsony?

Figyelt kérdés
90/60??
2011. júl. 6. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:

A tul alacsony nem gond. Legalabbis nekem alapban is alacsony, terhesseg alatt pedig meg alacsonyabb volt, a 90/60 akkor nekem atlagosnak szamitott.

Ket terhessegen vagyok tul, de egyetlen egyszer egy vedono emlitette, hogy az alacsony vernyomas pajzsmirigy problemara utalhat es kerdezgetett, hogy konnyen teherbe estem-e, nem volt-e vetelesem, stb.

Nekem semmi ilyesmim nem volt.

Kesobb, mar szules utan kerdeztem egyszer a haziorvosomat, de azt mondta, hogy mivel terhessegen kivul nekem az elso ertek nincs folyamatosan 100 alatt joval, hanem mindig 100 kornyeken van, igy nem igazan kell ezzel egyenlore foglalkozni, foleg, amig nem okoz zavaro tuneteket (peldaul gyakori szedules).

Sot, o azt is mondta, hogy a testalkatomnak koszonhetem, mert magas vagyok es vekony, gyakrabban fordul elo ilyen testalkatu holgyeknel, majd idovel emelkedni is fog, ahogy oregszem.

2011. júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem mind a 2 terhességem alatt ennyi vagy még ennél is alacsonyabb volt.Egyébként nem terhesen is ennyi a vérnyomásom.Nekem ez a jó soha semmi bajom nem volt tőle.Soha egyetlen szóval sem mondta se a védőnő se a doki hogy ez baj lenne, de még csak annyit se hú de alacsony.
2011. júl. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem ájuldozol,akkor az csak jó lehet. Inkább mint a magas. Szíved talán hevesebben verhet hogy kompenzáljon,nekem is majd kiugrik néha.
2011. júl. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is alacsony szokott lenni,előző terhességemnél is alacsony volt! Mondjuk én sokszor is rosszul voltam/vagyok de neekm alapjáraton alacsony és alapból hamar rosszul leszek,csak így terhesen még többször előfordul!
2011. júl. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi szokott lenni,mióta babás vagyok,a védőnőm azt mondta amíg nincs miatta panasz(szédülés,fejfájás)meg ilyenek nem kell vele foglalkozni.Szóval ha jól érzed magad no problém.:)Boldog babavárást!22hkm
2011. júl. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!