Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kell aggódnom a hasam miatt?

Kell aggódnom a hasam miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


15 hetes vagyok és semmi se látszik a hasamon. Sőt, kisebb mint volt, mivel fogytam. Ugye nincsen semmi baja a babának?



2020. szept. 22. 14:31
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Mellsőfali, rajta van a papíron :)
2020. szept. 22. 18:13
 22/23 anonim ***** válasza:
Szia, nekem ikrekkel a 20 hét után látszott csak hogy terhes has, addig nem is vette volna észre senki, ne aggódj 🙏🤭minden rendben van, ismerek olyan aki direktbe zabált hogy terhesnek látszódjon minél előbb 🤭🤭picike még ilyenkor a baba 💓💓boldog babavárást, élvezd ki minden percét 💓🙏hamar elmegy a 9 hónap. 37h ikerkismama💓
2020. szept. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
77%
Nekem 24+4 hetesen akkora a hasam, hogy mindenki kérdezi mennyi van még hátra...januárra vagyok kiírva de a cipő kötés már most gondot okoz, illetve ha valami leesik a földre 😂 remélem már nem túl sokat fog nőni. Pedig első baba😅
2020. szept. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!