Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor tudatosult bennetek...

Silvye91 kérdése:

Mikor tudatosult bennetek igazán , hogy babát vártok?

Figyelt kérdés

Hétfőn csináltam egy tesztet pozitív lett, majd másfél hét múlva megyek először dokihoz, mert akkorára kaptam időpontot.

Szerintem kb 5 hetes lehetek, tudom, bármi történhet még.

Nekem kicsit felfoghatatlan, hogy babát várok, de úgy érzem percről percre kezd tudatosulni.

Tervezett baba egyébként.


2020. szept. 24. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Nem fog semmi történni, minden rendben lesz ❤️


28 hetes vagyok néha még most is hihetetlen hogy valaki itt mocorog a hasamban.

2020. szept. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Mèg nèha most sem hiszem el. 9+2 khm.
2020. szept. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Amikor elkezdett nőni a hasam, majd mozogni kezdett, de ahogy egyes is írja, néha még akkor is hihetetlen volt. Sőt miután megszületett, a kórházban is kellett pár óra, mire felfogtam, hogy a kis kocsiban az a helyes kis hajas baba a mienk és visszük haza :)
2020. szept. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

En 30. Hetes vagyok de meg mindig nem fogtam fel.

Rengetegszer elfelejtem hogy terhes vagyok:d

2020. szept. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is 30.hetes vagyok, és még mindig hihetetlen, felfoghatatlan néha hogy mi is vár ránk hamarosan. Izgalmas a gondolat hogy minden meg fog változni.😊
2020. szept. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Wonderwomen ***** válasza:
15 hetes vagyok. Csúnyán fogalmazva, olyan mint az orrpiercingem 😅 sokszor elfelejtem. 😊 Pocim is minimális, ezért még akkor is furcsa érzés, mikor UH-on látjuk a Babót. ❤️
2020. szept. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is inkább a szülés után esett le. Mármint nyilván tudtam, hogy terhes vagyok, de sokáig olyan érzés volt, hogy létezek én, meg létezik a gyerek és kettőnk között meg annyi a kapocs, hogy ugyanazt esszük. :D


Aztán megszületett és olyan érzés volt először, mintha csak úgy kaptam volna egy (nagyon cuki) gyereket, hogy tessék vigyázz rá. És így fogtam, tök aranyos volt, persze tudtam, hogy az enyém, de érzésre pont nem éreztem másnak, mint az összes többi babát, ami ott volt, csak tudtam, hogy az enyém, és cukibbnak tűnt, mint a többi baba.


Aztán itthon eltelt kis idő, és akkor jött valami igazán új érzés, amikor sírt és attól nyugodott meg, hogy én vettem fel. Akkor úgy valami kattant fejben és már nem úgy gondoltam rá, hogy a nagyon cuki baba, akiről én így gondoskodok, hanem A Gyerekem. De ezt nehéz leírni, hisz a tudatos éned nyilván végig pontosan tudja, hogy a te babád, csak érzésre valahogy később esett ez le.

2020. szept. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pofáncsapott a tudat már a 2 csík láttán, de így 8 év elteltével is szürreális az egész
2020. szept. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!