Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtti napokban milyen...

Szülés előtti napokban milyen hangulatotok volt? Levert vagy energikus? És amikor tudatosult bennetek, hogy eljött az idő, akkor pánik, vagy inkább boldogság, hogy hamarosan kezedben a pici?

Figyelt kérdés

2020. máj. 4. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szar volt, mert már a kórházban voltam 10 napja, nagyon untam, a végére teljesen bebarnult a szoba, csak cigányok voltak mellettem akik cigizni jártak le terhesen, plusz az orvosok is leszartak mert én voltam az egyetlen problémamentes, csak túlhordtam... rohadtul örültem hogy az utolsó pillanatban, indítás előtti napon beindult magától. egyáltalán nem féltem, nem lett volna értelme... Pedig nagyon fájt.
2020. máj. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 khniki ***** válasza:
100%
Nem volt semmi különös, jó nagyokat aludtam napközben a kanapén. Váratlanul indult a szülés, magzatvíz szivárgással. Épp lefeküdtem volna este aludni, hát nem örültem annyira... De nyugodt voltam, abszolút természetes érzés volt, nem pánikoltam, de nem is ugráltam örömömben.
2020. máj. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt semmi extra előtte, nem éreztem hogy na hamarosan itt az idö...

Este 9 körül éreztem belül egy pukkanást , elfolyt a magzatvíz és menni kellett. Féltem nagyon. Volt is mitől...

2020. máj. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első szülésem előtti napokra nem igazán emlékszem, de amikor elkezdtek jönni a fájások, akkor eléggé féltem, de közben izgultam, nem tudtam mi vár rám, milyen lesz stb.

Másodiknál a végefelé fáradt voltam, álmos állandóan. Viszont eléggé bepánikoltam amikor délelőtt közölte az orvosom, hogy délután találkozunk a kórházban mert indít, és ma szülünk. Hazafelé a kocsiban örültem is, meg sírtam is, meg ideges is voltam, meg úristen nemsokára nagyon fog fájni stb. Nagyon nehezen viseltem ezt a terhességet, már nagyon túl akartam lenni mindenen, de azért az a mondat hogy "ma szülünk"...hááát...meg kellett barátkoznom vele. :D

2020. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szülés előtti napokban semmit sem vettem észre. Aztán amikor kiderült, hogy helyzet van akkor pánik és sírás, mert koraszültünk...a végén sürgősségi császár lett.
2020. máj. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet ez is, az is
2022. febr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!