Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Tüneteim: Étvágytalanság, hasi panasz ami nem is fájdalom, nem is görcs de érzem a hasam nincs "rendben", hányingerem van mindentől étel, ital, szagoktól. Sokat járok pisilni, derekam fáj.

/Tesztem holnap derül ki.. De gondoltam hátha valakinek ismerős tünetek / Vérzésem nincs max minimális barnázás volt/van.


Köszönöm



2020. szept. 27. 12:23
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm. Sok szerencsét 😇‼️
2020. szept. 27. 14:51
 12/21 anonim ***** válasza:
Barnazas pont progeszterionhiany jele,csak szolok...
2020. szept. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Majd írj mi lett veled, drukkolok☺️
2020. szept. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Kedves 12/13!


Köszönöm a választ.

Van előre egyeztetett időpontom nőgyógyászhoz is, biztosan elfogom mondani neki tüneteim. De jelen esetben egy pozitív eredmény és a remény él bennem, viszont mindenre felvagyok készülve!

2020. szept. 27. 16:33
 15/21 anonim ***** válasza:
Gyakran barnazol amugy? Mensi elott,vagy utan? Drukkolok en is,hogy baba legyen,nekem elso terhessegi honapomban "megjott", de az rendes friss ver volt,csak lenyegesen keves... Lehet ez is minden embernel mas es mas,de meg ha progeszteron hiany is,azt potlassal konnyen lehet kezelni. 😊
2020. szept. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nekem voltak ilyen tüneteim az elején, kb 5-6. héttől, kivéve a barnázást (maskor se fordult elő).

Mit mutat a teszted?

2020. szept. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Sajnos 1 csík lett.. Negatív.

Sokadjára jártam így.. Most volt a legszomorúbb látni.. Így már csak bízom benne menzesz előtti állapotok vannak. :D.. (és nem valami betegség oka, tünetei ezek mind) köszönöm írtatok.

Ölellek titeket ismeretlenül is :) :) :)

2020. szept. 28. 17:48
 18/21 anonim ***** válasza:
Én gyógyszer mellett is tapasztalom ezeket menzesz elött. Ne aggódj ez természetes. Van hogy énis tesztelek amikor a 3. bogyómentes napon se jön meg.
2020. szept. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) (:
2020. szept. 28. 18:17
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem barnazas miatt mindenkepp keress fel orvost,hisz ha progihiany mellett esel teherbe,akkor elvetelhetsz nagyon konnyen... ir fel tablettat, aztan valszeg rendbejon az is. 😊
2020. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!