Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon nagyon halvány rózsaszí...

Nagyon nagyon halvány rózsaszínes folyás a nemvárt másnapján + pozitív teszt. Probléma lehet?

Figyelt kérdés

Tehát 4+1 hetes terhes vagyok. Indokolt lenne ezzel rohannom az orvoshoz?

Volt már 3 terhességem, amiből 1 elhalt, szóval nem vagyok kezdő, de ilyen még nem volt vagy csak nem vettem észre, mert régen nem görcsöltem ennyire a terhességen/teherbeesésen... nem analizáltam a wc papírt... :)

Én nem érzem akkora nagy problémának, nem vérzek, nem barnázok, csak ma egy kétszer extrém halvány rózsaszíneset töröltem pisilés után.

Valaki hasonlót tapasztalt?



2017. jún. 13. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A rozsaszin folyas veres folyas. A vertol rozsaszin!

Kerj utrogestant amilyen hamar csak tudsz, foleg ha mar vetelesed is volt.

2017. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez határozottan probléma, mert vér. Az is lehet, hogy kémiai terhesség (volt), és meg fog jönni.
2017. jún. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy bajt jelez, viszont terhesen SEMMILYEN vérzés nem tekinthető normálisnak. Szóval orvosnak mindenképpen mutasd meg magad, maximum azt mondja vizsgálat után, hogy minden rendben van.
2017. jún. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!