Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha veszekszem a párommal azt...

Ha veszekszem a párommal azt a baba meg érzi azért nem mozdul meg olyankor?

Figyelt kérdés
Nekem mindig mozog nagyon aktív. De mikor veszekszem a párommal nem mozdul meg 2-3orat. Miért csinálja ezt?

2020. szept. 29. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Hobbid a veszekedés, vagy hogyan vált ez szokássá? A feszültséget érzik, a megemelkedett vérnyomást is, tök más hormonokat is termelsz olyankor. És ez ugyanígy lesz, ha megszületik. Sokkal sírósabb, rosszabb alvó lesz, ha állandó feszkóban kell élnie szegénynek.
2020. szept. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Csak azert veszekszek vele hogy segítsen kitakaritani a lakást. Eddig mindig én csináltam de most már nem bírok annyi mindent csinálni. Ha veszekedek rá akkor meg csinálja.

Nagyon megszokta hogy semmit sem kell csinalnia

2020. szept. 29. 22:42
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem készülj fel rá, hogy a babával sem fog segíteni.
2020. szept. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Fantasztikus párkapcsolat, gratulálok hozzá...
2020. szept. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 vantel ***** válasza:
100%
Igen,azért.
2020. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Szegény gyerek... Egész gyerekkora arról fog szólni, hogy üvöltenek egymással a szülei, meg üvöltenek a gyerekkel is, mert hát kell valakit okolni, a gyerek meg úgyse fog visszaszólni. Aztán a válás után szegény hol ide, hol oda lesz rángatva, közbe meg azt kívánja, bárcsak ne így lenne ez az egész, mert azt szeretné, ha mindig együtt lenne apu és anyu. Ismerős helyzet... Aztán mindenki csodálkozik, hogy miért van ennyi szeretethiányos, depressziós, agybajos ember a világon.
2020. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, ahogy föntebb írták. Egyébként hallja is a hangokat, és a kiabálástól egyszerűen fél. Félelmében nem mozdul.
2020. szept. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Sajnálom a babát, ebben fog felnőni. Szerinted ha nem tudja megemberelni magát, hogy rendbe tegye a lakást akkor mennyire lesz segitőkész a babával aki 0-24 órában ott lesz?
2020. szept. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Igen, azért. Sőt, ezek után azt is lesheted, hogy kiveszi a dolgokban a részét a babánál.

Ne haragudj, hogy megkérdezem, mindigis kíváncsi voltam erre: mi a f.szért kell ilyen palinak szülni?

2020. szept. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%

Komolyan máshol nem szokott egy hangos szó sem elhangzani?

Az én párom is lusta, csak akkor hajlandó házimunkát végezni, ha előtte összevesztünk rajta. Ő így szokta meg, nehezen lehet rávenni, de vita után mindig mindent megcsinál. Mióta megszületett a baba nagyon sokat segít vele kapcsolatban, fürdet, öltöztet, pelenkázik, altat stb. Nagyon szuper apa. A házimunkát gyerekként nem szokta meg, anyukája mindent megcsinált, így felnőttként kellett ezt megtanulnia, van ilyen.

Nem értem ezért miért kell a kérdezőt letámadni, olyan jó, hogy itt mindenki tökéletes. 🤷

2020. szept. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!