Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges,hogy terhes vagyok?

Lehetséges,hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Akkor leírom az elejéről!

Agusztus 30. volt az együttlét,természetesen nem védekeztünk. Később visszaszámoltam és ovulációm volt akkor. Az utolsó menstruácio agusztus 18ig tartott.

Eddig még nem jött meg, nem is érzem semmi jelét.

Viszont émelygek,fáradékony vagyok, a mellem megduzadt és kisse érzékeny. Csináltam terhességi tesztet kb. 6db ot dm ben vettem az otthoni terhessegi teszt nevut. Illetve xepil kicsi zold ket darabost (sima csík ) . -negatív lett mind. Ma voltam orvosnal elküldött laborba, vizelet mintaval hétfőre. Kedden tudjuk meg az eredményt. Nem tudom h Milyen ez a hivatalos terhességi teszt, ez is kimutatja majd hogy -negatív? Csodálkoztam hogy miert nem.vervetelre kküldött Rengeteget olvastam, olyan is lehetséges h egész terhesség alatt negatív a teszt. Nem tudom mi lesz, nagyon izgatott vagyok. Szeretnénk megtartani természetesen.



2020. szept. 30. 20:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%

Mi van a nőgyógyászati leleteden és a labor mit néz?

Ennyi idő után készült negatív tesztekkel nem valószínű, hogy terhes vagy.

2020. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges de sok mindentől függ: hany napra szokott megjönni? Szokott e késni? A duzzadt mell menzesznél is jelen lehet nézd meg h látsz e kékem futó ereket a cickóidon az első jelek egyike ez szokott lenni terhesség esetén :)
2020. szept. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Vizelet mintát kérnek a laborba és terhességi teszt egy "hivatalossal" tehát hccg néznek..


A mellem nem szokott megduzzadni,es érzekeny sem szokott lenni menstruáció elott / kozben.


Megneztem a mellem,inkább zoldeseket latok de halványan.

2020. szept. 30. 21:03
 4/25 A kérdező kommentje:

Nem szokott késni,mindig megjön hónap kozepe felé, ha megakarna jönni érezném de semmi...


Nem tudom számit-e de ez az alkalom az elso egyuttlet utan volt a 3-4. kb. ezután szakadt is át igazábol a szűzhártyám.

2020. szept. 30. 21:08
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Csak szólok: a laborban ugyanúgy gyorstesztet használnak vizeletből, csak kevésbé érzékenyet.

Nem írtál pontos időpontokat, és sehogy sem jön ki a matek a peteérést illetően.

1. Mikor kezdődött az utolsó menzeszed?

2. Hány naponként szokott megjönni? (Első naptól első napig).

3. Komolyan olyan valakivel akarsz gyereket vállalni, akivel csak most jutottatok el az ágyig???


Egyébként olyan nincs, hogy valaki hcg termelés nélkül legyen terhes!

2020. szept. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Első alkalom is elég hozzá szóval nem igazán releváns én fogamzásgátló mellett lettem terhes anno. :)

A laborból minden ki fog derülni. Ultrahangot nem csináltak?

2020. szept. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Nem volt ultrahang. Házi orvosnal voltam


Igen tőle akarok, ez az én döntésem szerintem.


Agusztus 16 .án jött meg és 18ig tartott. Nekem mindig 3 napos, nem szokott késni, hónap kozepe felé jön me mindig

Az együttlét 30.án volt.


Akkor lehet,hogy elszámoltam az ovulációt

2020. szept. 30. 21:21
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

#7: De ez az hónap közepefelé kellene pontosan...

Ugyanis általában (persze az emberi szervezet nem svájci óra, egyéni eltérések lehetnek) a következő menzesztől visszafelé számolva a 14. napon van peteérés.

Az átlagos ciklus 28 napos, ebben az esetben valóban 30-án lehetett peteérés.

Tehát ez alapján lehetsz terhes.

Viszont két hét késésnél reggeli első vizeletből már a gyengébb tesztek is kimutatják.

Sokszor a szüzesség elvesztése után egyébként szokott késni.

Ha hétfőig nem jön meg, inkább nőgyógyászhoz menj, ha terhes vagy, az ultrahangon már látszódik.

2020. szept. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nőgyógyászat ra már van időpontom november 16. Ez volt a legkorábbi! Ezért mentem a házi orvoshoz ,hogy hamarabb kiderüljön. Mindenesetre elmegyek oda is ha addig nem jön meg, és a labor negatív .
2020. szept. 30. 21:34
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

November 16. elég későn van... Szerintem.

Akkor már a 12. heti ultrahang esedékes, már ha terhes vagy.

Laborban szerintem full felesleges a vizelet. Nálam anno negatívat jelzett, amikor az otthoni már pozitívat. Kiderült, a laborban 30-as érzékenységűt használtak. Míg az otthoni 10-es.

Mondjuk a 30-as is már kimutatja ennyi késés után.

Reggel tesztelj újra, nagyon fontos, hogy első vizeletből!

Ha negatív, fogadd el, hogy csak késik!

2020. szept. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!