Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes terhességgel egész nap...

8hetes terhességgel egész nap étvágytalan vagyok ,alig eszek, rá gondolok a kajára és rosszul vagyok,viszont ir miatt tartanom kéne a 160gch diétát, van még igy valaki?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok mit kitalálni enni,a sima fehérlisztes egészségtelen dolgok mennének ,de csak teljes kiörlésüt lehetne enni. Amit eddig ettem nem csúszik le semmi. Adjatok ötleteket légyszi!

Másik hogy tegnap óta iszonyat szurkálódást érzek az alhasamban. A szalagok nyúlását érezném? Vagy ez valami bajt jelezhet?Hétfőn megyek orvoshoz



#cukor #terhes #szurkálás #Inzulin IR #Méh szalagok
2020. szept. 22. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Èn 9 hetes vagyok egèszen idàig èn sem tudtam enni . Most ahogy betöltöttem a 9 hetet azòta van jobban ètvàgyam eddig fogytam 5 kilòt. 9+1 hkm
2020. szept. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15 hetes vagyok, eddog -7kg. Az elmúlt két napban kezdtem el enni.
2020. szept. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Teljes kiorlesu liszt ch tartalma elég magas, ezért az se túl jó választás ch diéta mellett...
2020. nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!