Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen lehet èrezni, hogy...

30 hetesen lehet èrezni, hogy a baba farosan, vagy fejvègűen helyezkedik el, esetleg a magzatmozgásokból?Ti mit tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2020. okt. 2. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem uh szerint fejvégű, csak mozgásából nem tudnám megmondani, első baba. Viszont amikor csuklik, azt mindig fixen nagyon lentről érzem, ez kicsit megerősít abban, hogy nem fordult vissza.
2020. okt. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lent érzed a baba csuklását (ritmikus apró megmoccanások), akkor fejvégű. Más érzésre én nem tudtam megmondani, mert hasonlóan gömbölyű a popó és a buksi.
2020. okt. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Ki is lehet tapintni. Ha találsz egy viszonylag nagy keményebb részt ami hosszúkás az a háta lesz. Ha valahol különösen nagy alien mozgásokat látsz, az a lába. Így nagyjából be lehet lőni. Profik kitudják az egész gyereket tapintani 🙃 nekem mutogatta a szülésznő, mert érdekelt, de nem mertem magamnak nézni, mert eléggé benyomják az ember hasát. Csinálják csak a profik.
2020. okt. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyik babánál sem tudtam soha hogy mi merre van
2020. okt. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A lábait, fenekét sokszor éreztem hogy merre van mikor ficánkolt.
2020. okt. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első gyermekem már a 20. héten fejvégűen feküdt. Sokat csuklott és mindig lent éreztem. Most a másodikkal a 24. hétben vagyok, ő is fejvégű. Még nem éreztem csuklani, de ha a nagyobb mozgásokat fent érzem, gondolom, a lábával csinálja. A kisebb mozgásokat lent érzem, valószínűleg a keze.
2020. okt. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
En is abbol sejtettem hogy lent csuklott, kozepen puposodott es a gyomorszajamnal nyomodott ki mindig 1 vagy 2 helyen de annyi mint egy pici lab.Aztan uh-n megerositettek.
2020. okt. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

En erzem abbol, ahogy rugdos. Ha faros, nagyon kellemetlen, ahogy "lefele", meg a mehszajamat rugdossa.

34 hetes vagyok, par napja meg atfordult.

Es jol erzem, mert az uh szerint is mindig ugy volt, ahogy ereztem.

2020. okt. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
rugásai irányaibol,meg hol érzed a fejét,lábai olyan iá irányba fekszik
2020. okt. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!