Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik weboldalon találok...

Melyik weboldalon találok méreteket, hogy egy adott héten mekkora a baba?

Figyelt kérdés

Pl 7 hetesen kb 10 mm (elvileg).

Nektek mekkora volt a pocaklakótok 9, ill. 12 hetesen?


Köszi!!!


2010. aug. 7. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt írják minden héten, hogy mekkora a baba.


Nekem 7 és fél hetesen 13 mm volt, 9 és fél hetesen 28 mm, 11 és fél hetesen pedig 50 mm.

2010. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

12 hetesen 50 mm volt, de ő nagy baba lett, különösen nagy fejjel. Nézegettm én is állandóan ezt az oldalt, de csak felidegesítettem magam, a babám feje több mint 4 héttel volt nagyobb az ebben írtaknál, paráztam is rendesen, de semmi gond nem volt, teljesen egészségesen született hálistennek. Szóval ezek csak átlagos méretek, az ettől való eltérés sem jelent feltétlenül bajt.

2010. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az én babáimnak is nagy volt a fejük :) De egyébként is nagyok voltak mikor megszülettek (pl a kicsim 4.5 kg-val született).

Most a sógornőm vár babát, de nagyobbnak gondolom én azt a terhességet, mert a 12 hetes UH-n 65mm volt a baba, és kíváncsi voltam hány hetesnek felelhet meg.

Nem akartam az én babáimhoz hasonlítani, mert ők egyébként is nagyok voltak!


Köszi!

2010. aug. 8. 08:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 65mm volt a babám 12 hét 5 naposan. A barátnőmnek ugyanekkora volt 12 hét 4 naposan. A peteérés mindkettőnknél követve volt, úgyhogy tuti a kor.
2010. aug. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam ezek a méretek 100%-ig bejöttek:

[link]

2010. aug. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

9 hetesen 19 és 21, 12+3 hetesen 60 és 63 mm-esek voltak az ikrek. Lányom egyedül 12 hetesen csak 52 mm volt.

:-)

35 hetes ikres kismama

2010. aug. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvenc oldalam az alábbi:


[link]


A baba fejlődését itt napról napra nyomon lehet követni. Imádtam ezt nézegetni :)

2010. aug. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!