Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel óta kicsit furán...

Ma reggel óta kicsit furán érzem magam, mintha szédülnék állandóan, olyan mintha picit be lennék csípve. Ez lenne az émelygés?

Figyelt kérdés
6 hetes leszek 2 nap múlva.
2008. nov. 28. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:

igen,s lassan majd a melleiden is érezni fogod,elkezd fájdogálni....remélem azért Te sem lesze hányos,mert az biztos kellemetlen,én kimaradtam belölle szerencsére,énis csak émelyegtem néha,de elmulik gyorsan

Vigyázz magadra :-)))

üdv 19heteske

2008. nov. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Nagyon remélem kimaradok belőle, mert első terhességemnél nagyon megviselt a hányingeres időszak:( De ez most totál más idáig. A mellem is fáj és feszül pedig az elsőnél ez sem volt, most meg ez az émelygés....:) Remélem csak ennyi tünetem lesz:)
2008. nov. 28. 12:53
 3/4 anonim ***** válasza:

megint én vok,az első válaszoló,szerintem ha eddig nem jelentkezett a hányás,hányinger,akkor eztán sem fog....legalábbis bízzunk benne.... :-)))

de ha esetleg nemérzed jol magad,akkor egy kis lustizás,pihenés,gyümölcs nagyon jot tesz,ha van rá lehetőséged,hogy pihenj olyankor picit!!!!

Üdv,s vigyázz magadra :-))))

2008. nov. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszi! Aranyos vagy:)Remélem igazad lesz...:)
2008. nov. 28. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!