Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy baj? Minden reggel iszom...

Nagy baj? Minden reggel iszom pici kávét, sok tejjel? És csak kólát tudom meginni mert állandóan rosszul vagyok. Kb 4dl-t már megittam ma?

Figyelt kérdés

mást nem tok inni mert ha olyan amit nem kivánok egyből hányingerem lesz..

8km


2010. nov. 19. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Kávé nem baj, akár kettőt is ihatsz.

Kóla nekem is jól esett, mikor égett a gyomrom.

Én azt mondom, bár lehet itt nekem fognak esni páran, hogyha azt kívánod, és attól nem vagy rosszul, akkor igyál kólát. Pár hét múlva valószínű úgysem azt fogod már kívánni, hanem mondjuk a narancslevet.

Jó babavárást.

2010. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is nyugdodtan ihatsz, ha kívánod, biztos, nem baj.

Én személy szerint nem iszom kólát, mert egészségtelen nagyon (a kávénál is rosszabb), terhességem előtt is kerültem a hasonló üdítőket.

Kávét ittam, de a terhességem alatt eddig (29. hét) talán párszor csak, mert szintén nem túl egészséges, bár mindenki szerint nyugodtan lehet inni. Inkább kibírom, annyira nem nehéz. Amúgy is magasabb lett most a koleszterin szintem, és a kávéval csak rosszabb lenne.

2010. nov. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ittam kólát, a terhesség vége felé kívántam nagyon. Semmi bajunk nem lett ettől (sem).
2010. nov. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt igyál, amit kívánsz. Ilyenkor örül az ember, ha valamit jóízűen le tud nyelni. Én a terhesség elején, a hányós időszakomban a füstölt kolbászt, a Brie sajtot és a gumicukrot bírtam megenni (amiket amúgy soha nem kívánok ...), illetve a kólát meg a Fantát meginni.

Én, az egészséges táplálkozás nagy híve ...

2010. nov. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is ittam végig. Terhesség előtt 3-4 havonta egyszer ittam meg 1-1 pohárral, és elég volt, viszont terhesség alatt folyamatosan azt kívántam, valamint a szénsavas narancsot, meg a gyömbért, hallagattam is eleget, h hasfájós lesz a baba, nem tesz jót, stb, láss csodát, a hasfájás hidegfrontnál jött elő mindig, egyébként azt se tudtam milyen egy hasfájós baba, és makk egészséges a drágám:)

7,5 hós kisfiú anyukája

2010. nov. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én iszok kávét,és kólát is.A kólát világ életemben UTÁLTAM!Terhesen meg megveszek érte :) vettem zero-t az koffeinmentes,gyomromat nem bántja,két-három naponta iszok egy pohárral.Egészségedre neked is.
2010. nov. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindannyian nagyon ügyesen biztatjátok a kérdés íróját a kóla ivásra, és persze ezzel nyugtatjátok saját magatokat is!

A kólában található foszforsav bontja a csontokat, fogakat, természetesen a babáét is, nemcsak a sajátotokat!

Én is ismerem a kívánósságot és a 20 hétig tartó hányingert is, kétszer már átéltem, nemcsak okos tanácsokat osztogatok.

Sok sikert a további romboláshoz!

2010. nov. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat, kedves Utolsó, de nem értek egyet.

Nem, Te nem ismered sem a kívánósságot, sem az igazi hányingert, ha nem érted, miről írogatunk!

Tudod, amikor el kellett döntenem, hogy eltöltök még egy vagy két hetet infúzión, öklendezve, a semmit is kihányva, vagy iszom az egyetlen "folyadékot", ami megmarad bennem,a colát akkor én az utóbbi mellett döntöttem ... A doki is örült, hogy végre, valami ...

Az pedig nem igaz, hogy a cola a baba csontjait rombolja, maximum az enyéimet, de talán még azt sem, mivel nem szándékozom mostantól hátralévő életemben colán élni.

A muszáj nagy Úr!

És nyilván, a gyerekemet én sem colával fogom itatni, márpedig ha valahol "káros" a colafogyasztás, az a gyerekkor!

2010. nov. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem értek egyet.Ilyen alapon zárjuk gumiszobába a terhes nőket,mert lassan semmit sem lehet már enni,inni,csinálni.
2010. nov. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!