Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek ha a szagoktól...

Mit tegyek ha a szagoktól rosszul vagyok, éjjel állandóan pisilnem kell? és reggel, délelött nagy hányingar van rajtam?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok.ez nem jelent rosszat?vagy jót jelent?
2010. jan. 25. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek terhességi tünetek, nem jelentenek se jót, se rosszat.
2010. jan. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a terhesség ezzel jár, viseld el, az első trimeszter végére általában elmúlik
2010. jan. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hányingerre próbáld ki, hogy még felkelés előtt, az ágyban eszel 1-2 szem kekszet vagy vmi szárazat... van akinek segít! a pisiléssel nem tudsz mit kezdeni, szokj hozzá, mert lassan múlik egy kicsit(amikor a méh kiemelkedik a medencédből) aztán ahogy nő a baba egyre rosszabb lesz:) de ez mind a terhesség velejárója... a szagokkal se nagyon tudsz semmit csinálni, max kerülni tudod őket(már ha tudod) én van egy két szag(fokhagyma)amitől a mai napig rosszul vagyok, pedig a terhesség előtt imádtam... szóval ezekkel nem nagyon tudsz mit csinálni, de nyugtasson az a tudat, hogy 4-6 hét múlva elmúlik ;)
2010. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!