Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetesen terhesen milyen...

4-5 hetesen terhesen milyen színű folyásotok volt,ha volt egyáltalán?

Figyelt kérdés

Nekem bő és nem fehér,hanem kicsit sárgás. Biztosan nem fertőzès,mert egyéb bajom nincs.

Normális,hogy nem fehér, átlátszó,hanem sárgás,narancsos színű?


2020. okt. 5. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Még abban az esetben is fennállhat bakteriális vaginózis, ha semmi tüneted nincs. És az okozhat korai szakaszban vetélést.
2020. okt. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Nekem ilyen volt, sőt kifejezetten barna is, 5 napig barnáztam az elején. A sárgás, narancsos színt egy nagyon kevés vér okozza, amennyiben nem sárga szokott lenni amúgy is, normál esetben (azért mondom, mert nekem a normál folyásom sárgás). Nem kell parázni tőle, de ha erősödik, akkor doki. 40hkm
2020. okt. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sárgás volt!
2020. okt. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bő fehér, megszáradva sárgás. Azóta is ilyen, szerencsére semmi problémám nincsen.

22+3 hetes kismama

2020. okt. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bő fehér, megszáradva sárgás.
2020. okt. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon köszönöm. Most megnyugodtam. Fel sem tűnt volna,ha a folyás miatt nem használnèk betétet.
2020. okt. 5. 13:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon bő fehér vagy átlátszó, enyhén sárgán vagy fehéren szárad.
2020. okt. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is fehèr folyàsom volt/van ami megszàradva sàrgàs. 10+1 hkm
2020. okt. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!