Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sikerült már így valakinek a...

Mamus80 kérdése:

Sikerült már így valakinek a baba?

Figyelt kérdés
10+6 hetes 40 éves kismama vagyok 2.gyerkőccel. Igaz az első már 23 éves. Tavaly volt egy spontán vetélésem. Miómás problémás terhesség van sajnos a 6.hettol folyamatosan barnázom és vérezgetés. Bal oldali hasi szurkálás és derékba sugárzó fájdalmaim mindennaposak. Múlt pénteken kórházba kerültem mert elöntött a vér. Azóta haza engedték a pici jól volt. Azóta is tart a barnázásom szombat óta pedig pecsételő vérzésem van. Szinte egésznap fekszem. 5.héttől szedem az utrot 3x2 és magnéziumot 3x2. Az orvosom és a védőnőm is azt mondta pihenjek sokat. De aggódom nagyon. Szerdán voltam uh és ott rendben volt minden. 15.-én kell mennem legközelebb addig aggódhatok. Volt már így más is? Sikerült a baba?

2020. okt. 5. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már lassan 12 hetes terhes vagy akkor miért kérdezed, hogy sikerült-e a baba? Hisz ott van ahol lennie kell. Azt meg, hogy a terhességet végig tudod-e vinni az ég világon senki nem fogja tudni megmondani neked, de ha betartod az orvosi utasításokat akkor nagyban hozzájárulsz a sikerhez.
2020. okt. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy vagy most, Kérdező?
2020. okt. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!