Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ovuláció utan egy nappal...

Ovuláció utan egy nappal sikerülhetett e a baba?

Figyelt kérdés
Naptárom szerint 31 naposak a ciklusaim 7en volt ovulációm 8an voltunk együtt a párommal.2 nap múlva lenne a havi vérzésem. Elsősorban szeretnem a válaszokat olyanoktól kapni akik ovuláció utan estek teherbe. Köszönöm

2019. aug. 19. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényszerűen, tüszőperedés után 24 órán túl már nem tud megtermékenyülni a pete. SENKIÉ! Viszont az, hogy a naptár szerint egy adott napon volt ovu, annak nem biztos, hogy van köze van a valósághoz. Szóval simán lehetsz terhes.
2019. aug. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🙂 De azért reménykedem hogy sikerült ☺️
2019. aug. 19. 13:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A petesejt kiszabadulása után 24 óráig termékenyíthető meg. Az első 12 órában a legnagyobb az esély, után elkezd öregedni, de még 12 óráig megtermékenyíthető, de sokkal kisebb az esélye. Ahogy az első is írta lehet nem pontosan akkor volt az ovud, ahogyan azt a naptár írja. Drukkolok!
2019. aug. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos tudom hogy 24 óra vagy kevesebb. Csak most azért vagyok bizonytalan mert eddig mióta csak van havi vérzésem mindig egy héttel előtte elkezdett fájni a mellem,aludni is alig bírtam olyankor most meg alig fáj. De lehet akkor csak a hormonok játszanak velem.
2019. aug. 19. 14:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Esetleg ovulációs teszttel lehet biztosabbat tudni arról, hogy mikor is van az ovuláció, és akkor együtt lenni
2019. aug. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen igazad van.ciklus.hu naptárat használom,de ez csak naptár nincs a testemre kapcsolódva 🙂
2019. aug. 19. 14:53
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy kicsivel több mint 1 évig próbálkoztunk a férjemmel, mire összejött.

Nagyon sok mindent bevetettünk: fogyókúra, Gyuri bácsi gyógyteái, hőmérőzés, naptár rendszeres vezetése, stb.


Végül kitapasztaltam hogy pontosan hogy van ovulációm, amit hőmérővel, naptárral és ovu teszttel tudod a legjobban megvizsgálni.

Nem akarlak elkeseríteni de a naptáros módszer kb. 10%-ban segít abban hogy mikor is van a pontos ovulációd. Valamint nagyon ritka akinek elsőre 1 szextől sikerül ovu környékén.


Nekem az ovu teszt a naptári ovuhoz képest 2 nappal mutatta csak pozitívnak. Így a következő hónapokban naptári ovu előtt elkezdtük és ovu után is ráhúztunk egy pár napot, minden nap együtt voltunk. Szerintem hülyeség, hogy nem lehet minden nap szeretkezni, ha babát akarunk. Persze lehet kevesebb spermium lesz, de sokkal több az esély.

Nekünk is és egy pár barátnőmnek is így sikerült.


Sok sikert!


Jah és ne éld bele magad mindig, sokkal rosszabb az állandó csalódás.

2019. aug. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Nálam még nincs tervezve a baba mert londonba dolgozom jelenleg. Csak valahogy most máshogy érzem magam havi vérzés előtt mint szoktam, ezért tettem fel a kérdést hogy lehetséges e hogy sikerült. Persze
2019. aug. 20. 13:31
 9/10 A kérdező kommentje:
Eddig 2 napja késik... Nem teszteltem még várok, mert kicsit görcsölget a hasam.
2019. aug. 22. 15:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Sikerült a baba?
2019. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!