Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy áll a szexszel?

Ki hogy áll a szexszel?

Figyelt kérdés
30+ hetes terhesen ki hogy áll a szex kérdéshez? Akinél nem tiltott, milyen a nemi életetek?

#szex #30 hét terhesség
2020. okt. 5. 20:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Uhh, alig várom, hogy leteljen a 6 hét gyermekágy... amióta kinyílt a méhszáj, nem merünk úgy élesben, félek kicsit a fertőzéstől, tiszták vagyunk, de na. Azért egy csomó mindent lehet csinálni így is, szóval minden oké :D 40 hkm
2020. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem volt tiltva. Ellenben a férjem lelkileg nem volt ráhangolódva, képtelen volt elengedni az aggodalmait. Féltett engem meg a babát, hiába próbáltam megnyugtatni, a végén már nem erőltettem, elfogadtam. A hat hetes kontroll után újra egymásnak estünk :)
2020. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
25%
Ugyanolyan, mint nem terhesen. Minden napos. Többszöri. Nem fogtuk vissza magunkat. A gyermek születése utan is ugyanígy :)
2020. okt. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Jólvan krisztike már mindenki tudja ám.
2020. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is magasabb volt a libidóm a terhességeim alatt, de azért napi többször... jaj. 🤣 Heti 3-4 alkalom volt ugyanúgy, mint nem terhesen. 😊
2020. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi heti 1-2 alkalommal szexelünk. Terhesség előtt is kb ennyi volt a heti adag. 33 hkm
2020. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

Kb mint a kettes.. Heti 1x van valami, de a ferjem mar mondta nekem, hogy sajnos nem tud elvonatkoztatni, jo nagy a pocak mar, a fiunk meg baromi aktiv es felt bennunket. Mar ma a zuhanyban is lecseszett, mert elmentem mellette a kadban(szeles kadunk van, egyutt zuhizunk altalaban), mer' hogy mivan, ha meguti a hasam mosakodas kozben.. aranyos amugy :) Eddig ment a dolog, mostantol nehezedik kb egy 1,5 hete nincs sex, csak egyebek :D Igazabol nekem is lecsokkent a libidom, illetve nagyon szuknek es szaraznak erzem magam, viszont meg szules elott biztos leszunk egyutt, ovatosan, figyelve a dolgokra :] utana a 6 het nagyon sok ido :D

34 hkm

2020. okt. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk se nekem se a férjemnek nincsen kedve. Vagyis neki lehet lenne, de sose említi. Látja rajtam, hogy számomra nehéz a terhesség, sok a stressz és nem is kívánom a szexet. Remélem, hogy ez azért változni fog hamarosan :)

Persze mondtam neki, hogy ha úgy érzi, hogy valami probléma van, vagy ő szeretné, akkor beszéljük meg. Azt válaszoltq, hogy neki egyelőre nincs "hiánya" és furcsa is még minden a pocak miatt :) Ennek ellenére gyakran tesz negjegyzéseket, hogy milyen szépnek lát, vagy mennyire szexinek.

2020. okt. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

Ne is mondjátok, hogy szex... A második trimeszter óta fáj az orgazmus, pedig extra kívánós voltam, az előző 2 terhességemnél nem volt ilyen... 😭 Nem merünk már semmit csinálni nekem jó ideje, és borzasztóan hiányzik a párom közelsége... Csak odabújás van, meg gyengédség, meg én törődöm vele, és közben majd megőrülök. Jó, most már nem is vagyok túl jól, közeledik a vége, mindig fáj valami. De alig várom, hogy visszakapjam a testem, és leteljen a gyerekágy, ha nem alszom egy hétig, akkor is elkapom a kedvesemet végre!

36 hkm

2020. okt. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én azt vettem észre magamon, hogy kb a 30.héttől csökkent le az együttlétek száma. Azért, mert azóta jobban fáradok, megmozdulni is nehezebb, nem tudok már olyan aktívan mozogni :'( még ha fekszek mostanában az is olyan kényelmetlen mindenhogy, nem hogy a szex.. És ráadásul arra is gondolok szex közben, hogy milyen látvány lehet a hasam stb.. Pedig nincs is az az óriás hasam és a páromat nem zavarja egyáltalán, de akkor sem tudom elengedni a gondolatot. Így mostanában kb heti 1-2 van. Pedig kívánom, de nem olyan, mint volt.. Ezek miatt amit írtam. Előtte nem voltam jobban kívánósabb, mert ugyanannyira kívántam, mint nem terhesen :D heti 5 volt az átlag. Meg volt, hogy szegényt nem hagytam aludni mert "rámjött" az éjszaka :'D most meg.... :/ de a végén kicsit bele kell "húzni" vagy hogy is mondjam, mert utána a 6 hét.. Ráadásul végre nem nagy pocakkal.... Egy nyugodtabb pillanatban.... 🙄🙏🏼 Kitartást mindenkinek!!!! 🤗
2020. okt. 6. 05:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!