Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakran van szélgörcsötök,...

Gyakran van szélgörcsötök, haspuffadásotok?

Figyelt kérdés

Szissztok!


Gyakran szenvedek bélfájdalomtól. Mindig megijedek, ha az alhasam görcsöl, nem valami baj történik-e a babával. Eddig mindig rájöttem, hogy szélgörcs okozza.

Sajnos Progeszteront szedek már régóta (17 hetes vagyok), ami amúgy is hajlamosít a puffadásra. Próbálok rostdúsan étkezni, de így is székrekedésem van (4-5 naponta van gyakran székletem). Más is van ilyen helyzetbeb vagy esetleg van valamilyen tanácsotok a kellemetlenségre?



2020. okt. 6. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, rettenetes volt.

Vannak praktikák, de őszintén nekem semmi nem használt.

Lekvár, sok folyadék,rostban gazdag kaják - semmi -

Szülés után állt helyre sajnos...

Császáros voltam és miután haza mentünk , az első wc-zés előtt volt egy olyan görcsöm, hogy azt hittem belepusztulok...

Utána normális lett.

2020. okt. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyik sem, egyik terhesség során sem.
2020. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Én sokkal többet pukizok, de ennek valahol örülök is, párom nagyon pukista, végre megbosszulhatom a sok éves kínzást 😏 amúgy hisztamin intolerancám van, így a várandóság alatt némileg változtak a tüneteim, ezt is ennek tudom be, mert elsősorban olyan élelmiszereknél jelentkezik, amelyek korábban is tüneteket váltottak ki, csak nem ilyesmit.
2020. okt. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!