Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális lehet ennyi eltérés?...

Normális lehet ennyi eltérés? Az utolsó mensihez számítva 5+1naposan voltam uh-n, a doki semmit nem látott. Aztán voltam 6+4 naposan is és látott petezsákot /17,9mm/és szikhólyagot. Megállapította az 5+2 napos terhességet. Normális ennyi eltérés?

Figyelt kérdés
CSak olyan furcsa, hogy azt hiszed, hogy már majdnem 7 hetes terhes vagy és közben alig múltál 5 hetes...
2010. aug. 8. 12:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Csak még annyit, hogy akkor a születéskalkulátor szerinti időpont is kitolódik, ugye?
2010. aug. 8. 12:40
 2/8 anonim ***** válasza:
később fogant valószínű.
2010. aug. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez gyakori eset. Nem félidőben volt peteérésed, hanem később. Nekem pl. egy hét az eltérés. Viszont a petezsák méreted 6 hetesnek felel meg inkább.
2010. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog ez. Nálam pl 5+5 hetesen csak 8 mm-es volt a petezsák, benne semmi. Aztán 8 hetesen kiderült hogy ikrek, 12 hetesen meg 60 és 63 mm voltak, ami meg már nagynak is számít majdnem ehhez a korhoz.
2010. aug. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amíg szépen fejlődik a pici a pocakodban, addig minden normális.

Nekem is késői peteérésből lett a babám, hivatalosan (az utolsó mensi első napjától) már 10 hetes vagyok, de az uh szerint csak 7. Sőt, a papírra 5-6 hetet írtak a múlt héten. A dokim mondta, hogy majd a növekvő baba méreteiből számolunk hozzávetőleges születési időt. Addig meg nézzük uh-n, ha megvan az ülőmagasság, ahhoz viszonyítva kell mennem a 12. heti genetikaira.

2010. aug. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hét 1 naposan volt 9mm petezsák, 12 hét 6 naposan pedig 64mm volt a baba :-)
2010. aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ki lehet számolni, hogy milyen idős terhes vagy. 4 hetes korban a petezsák kb.1mm,innentől a petezsák napi 1mm-t nő, egészen a 7. hétig.
2010. aug. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze simán lehet ennyi eltérés, engem például 12 hetesen visszavett 10 hetesnek a doki, mert szerinte a méretei nem feleltek meg, amit azóta sem hozott be a baba és maradt a 2 hét mínusz, ettől függetlenül egészséges a pici.

31h km

2010. aug. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!