Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha a baba néha...

Normális, ha a baba néha lefelé rúgdos a hüvely irányába?

Figyelt kérdés

Tegnap meg előfordult, hogy a hátsó hasfalamnál éreztem, mintha a beleimet rúgná. Normális ez?

Amúgy nem tudok betelni az édes kis mozgásával, imádom, de néha kellemetlen, amikor a hátsó hasfalba rúg (legalábbis azt hiszem, hgy oda), és ilyenkor olyan, mintha mindjárt szellentenem kéne, de persze nem ez az oka.


2008. jún. 19. 16:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, elfelejtettem írni, hogy most 22 hetes vagyok és eddig csak elöl éreztem a mozgást!
2008. jún. 19. 16:49
 2/4 anonim ***** válasza:

szia,

Érezheted bizony, hisz még van hely mocorogni, bukfencezni...

Édesek nagyon. Sajna már nem sokáig van ilyen sok helye, úgyhogy lesz még a bordáid között a lába.

De sebaj, a lényeg, hogy életerős, mozgékony, energikus bab.

Gratula hozzák.

Könnyű szülést kívánok.

Egy 10 hónapos kicsilány anyukája.

2008. jún. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj, de aranyos vagy, köszi! Neked is sok boldogságot kicsi lányhoz! (Olyan jó Neked, hogy már a karodban tarthatod!) Annyira vártam már, hogy érezzem a mozgását odabent, s minden héten tud újat mutatni - ezeket pl. most éreztem először és olyan furcsa. Van pár nap, hogy alig mozdul meg, azt is csak este, de most pár napja meg egyfolytában viháncol, annyira aranyos - ja és úgy néz ki, nekünk is pici lányka lesz! :-)
2008. jún. 19. 17:13
 4/4 anonim ***** válasza:

szia

én a 35.hétben vagyok és valóban ahogy kevesebb a helye a babónak, annál jobban érzed minden mozdulatát.

ez néha tényleg kellemetlen, de jó hogy érezzük őket, így adnak életjelet:D

és nekem is szokott olyat csinálni mintha "kinyúlna" a hüvelyemen.

boldog babavárást

2008. jún. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!