Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki 8-9 hónapos...

Van itt olyan aki 8-9 hónapos babával, újra teherbe esett?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok akik nem várták ki az ajánlott min 12 hónapot a következő terhességig. Mennyi idő múlva jött a következő ill. nehezebb volt így a tehesség, hogy hamar jött az első után?


A válaszokat előre is köszönöm. :)



#terhesség #koraibaba
2020. okt. 12. 11:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem senki sem mondta, hogy 12 honapot kellene várnunk a következő terhességgel.

Az első gyerekem 9 honapos volt, mikor teherbe estem újra. Köztük pontosan másfél év van. Majd a második gyerekem fél éves korában lettem újra várandos. A két kisebb között 1 év 3 honap a korkülönbség. Nekem mind a 3 terhességem egyformán könnyű volt, nem volt különbség köztük. Annyi, hogy meg kellett szerveznünk, hogy a vizsgálatok alatt valaki vigyázzon a gyerek(ek)re.

2020. okt. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Ki szerint 12 hó az ajánlott??


A 6 hetes kontrollon rákérdeztem. 6 hónapot javasolt a doki az esetemben.


9 hónapos szoptatott baba mellett sikerült a tesó.


1,5 év van köztük..

2020. okt. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Nekem is csak az az orvos mondta akinél szültem, hogy ajánlott a 12 hónapot megvágni, meg babás blogokban olvastam,, én meg hajlamos vagyok sajnos beparázni az ilyen olvasott rémtörténetektől, pedig tudom, hogy nem kéne. Eddig én sem hallottam ilyenről, előtte a családomban is csak úgy "potyogtak" a gyerekek, elég nagy család vagyunk és szinte 1 olyan sem volt aki a 12 hónapot vagy többet várt volna. Most lesz 9 hónapos a kicsi és úgy néz ki jön a kistesó, ezért vagyok kíváncsi személyes tapasztalatokra.

Nagyon köszönöm a válaszodat :)

2020. okt. 12. 11:56
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is javasolta a doki a 12 hónapot.

Szerintem ez orvostól függ, ki mire esküszik, ez csak ajánlás.

2020. okt. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
2es. Köszönöm a választ neked is.
2020. okt. 12. 11:57
 6/25 anonim ***** válasza:
50%
5 hónapos, kizárólag anyatejes volt a nagy, pontosan így terveztük. Kicsit több, mint 13 hónap van köztük, nekünk ez annyira bevált, hogy el sem gondolkodtunk nagyobb korkülönbségben a kicsikkel kapcsolatban. 😊 Probléma- és tünetmentes terhességeim voltak, egészséges babákkal.
2020. okt. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
4. Értem, akkor valószínű az én dokim is közéjük tartozik.
2020. okt. 12. 11:58
 8/25 A kérdező kommentje:
Látom akkor vannak páran. Én sem értettem miért mondta, mert addig én se hallottam ilyen ajánlott várakozási időröl. Nem érzem úgy, hogy várnom kellett volna. Csak kicsit félek, hogy a dokim lecsesz, hogy megint terhes vagyok és nem vártam ki az időt amit mondott. (Nem mintha sok köze lenne hozzá ilyen szinten.)
2020. okt. 12. 12:01
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Szülést követő 5. hónapban lettem terhes. Igazából azért vállaltunk hamar babát (orvosi beleegyezéssel), mert az első szülést követően nem hoztunk haza babát a kórházból.
2020. okt. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
9. Nagyon sajnálom 😞, második terhességgel minden rendben volt?
2020. okt. 12. 12:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!