Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon alul van a baba szìvver...

Nagyon alul van a baba szìvverése. Aggodjak?

Figyelt kérdés

Ugy érzem mintha nagyon lent lenne a baba, 3. Napja màr hogy ugy jàrok mint egy pingvin mert nyilalgat a fàjdalom a combtövembe és a lágyeékomnal amikor lépek. Lökdösi vagy feszìti a csipöcsontomat stb.

Fejvégü a baba, gondoltam hogy hàtha a szìvhang figyelövel megtudom magam nyugtatni hogy ugyan ott volt ahol eddig, de sokkal lejebb van a szivhangja. Bikini vonal fölött van 3 centivel.

33 hét 3.nap

Aggodjak hogy ennyire lent van vagy ez normàlis?



2020. okt. 13. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódnod! Ezek szerint van helye, és harántfekvésben van, bőven van ideje vissza fordulni.
2020. okt. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fejjel lefelé van a 20. Heti uh óta, azota nem vàltozott. 5 napja voltam ultrahangon utoljàra akkor kicsit feljebb volt a sziverese amikor az orvos nézte, ennyire lent meg sosem volt.
2020. okt. 13. 21:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért nem vettem szívhangfigyelőt, hogy ne idegesítsem magam. Hittem benne, hogy minden rendben és így is volt. Nem hinném, hogy gyakori lenne a magzat elhalása, ha igen annak meg oka van, pl beteg baba.
2020. okt. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Boven van helye, 37.hetig jo ha lefordul, az elott kb mindegy h merre porog epp:) ne aggodj!
2020. okt. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az enyém 37 hetes, de kétszer ugyanott ritkán van, pörög, mozog, cápát játszik a hasamban. 🙂 Már egy ideje befordult, de ettől még kalimpál ide-oda, van, hogy vadásszuk nst-n a szívhangot, utána meg rugdossa a tappancsot, már csak nevetünk rajta az asszisztensnőkkel.

A lényeg, hogy legyen szívhang. Hogy hol van, az egy dolog. Ő úgy fekszik odabent, ahogy neki a legjobb, te pedig ne aggódj, mert azzal többet ártasz magatoknak!

2020. okt. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!