Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet a baj? Uh-n a petezsa...

Mi lehet a baj? Uh-n a petezsak nőt az embrió nem?

Figyelt kérdés
Ezelőtt 2 héttel voltam először orvosnál mert enyhén barnás folyásom volt. Kaptam rá progesteront és uh 26mm petezsak 6mm életképes embriót mutatott az orvos és volt szívhang is. Vissza kellett mennem kontrollra a barnazas elmúlt 1 hete a melleim feszülnek, álmos vagyok és sokszor van hányingerem. A mostani vizsgálaton 55-21mm petezsak 8mm-és életjelet nem mutató embrió és nem volt szívhang. 1 hét múlva kell vissza mennem. Mire számítsak?
2020. okt. 17. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom :(

A pici elhalt. Ilyenkor a petezsák tovább növekszik, de ellaposodik. Nekem a terhességi tünetek is ugyanúgy megvoltak.

Lelkileg kell feldolgozni.

Fizikailag nem volt semmiféle fájdalmam.

2020. okt. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod. Annyit még leirnek tudom ez már nem változtat a helyzeten. Az orvos most nem úgy vizsgált meg mint az első alkalommal. Hüvelyi uh-val nézte de először hátul éreztem hogy nézi most meg eppen hogy csak be helyezte és elől kereste. Egyik ismerősöm annyit javasolt menjek el másik orvoshoz is és ott mondjam hogy lehet hátra hajló méhem van.
2020. okt. 17. 08:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor kapaszkodunk az utolsó szalmaszálba is :(

Én aznap elmentem Pestre, pedig nincs közel. Magánklinikán megnézettem nem kevés pénzért. Nekem ez segítség volt, mivel máshogy kezelt a doki, megmutatta a picimet :(

Mindenképpen menj el egy másik orvoshoz is, mert picit megnyugtat. Nagyon sajnállak. Teljesen átérzem a helyzeted :(

Most születne az én babám 24én....

2020. okt. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az elsőnek van igaza. Ha 2 hete már volt szívhang, akkor most legalább 8 hetrs lehetsz, tök mindegy mennyire dugja be a vizsgálófejet, ha a petezsákot latja a gèp, már a szívhangot is hallania kellene.
2020. okt. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

8 hetesen már 2 cm az embrió, végtagkezdeményekkel. Teljesen más a formája, mint egy 6-8 millis kis pöttynek.

Ezt most engedd el...

2020. okt. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom😔 Én áprilisban jártam ugyanígy. Nekem 1 hét múlva se volt szívhang. Nekem műtét lett a vége. Drukkolok, hogy nálad máshogy legyen.
2020. okt. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!