Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16.hétben rosszullétek?

16.hétben rosszullétek?

Figyelt kérdés

Nos, most vagyok 16+2 hetes és 3 napja kezdődött ez a rosszullét.

Tegnap előtt munka közben lettem rosszul, tegnap meg a boltban. Ezek hirtelen jöttek rám, azelőtt nem fordult elő ilyen. Melegérzet kapott el, majd elkezdtem homályosan és sárga foltokat látni, a fülem csengeni kezdett és izzadtam.. A boltban le kellett ülnöm a földre, mert éreztem el fogok ájulni. Azután már felállás után is jelentkezett, fürdés és evés közben (amikor állok vagy ülök és nem fekszem.)

Mivel péntek este kezdődött, ezért orvossal nem konzultáltam még, csak szerettem volna tudni, hogy veletek is volt-e ilyen és hogyan csillapítottátok?



2020. okt. 18. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyet a terhesvitamin váltott ki (Elevit). Mióta Femibiont szedek semmi bajom.

Egyébként terhesség alatt a vérzésen meg a görcsön kívül kb.nincs olyan, hogy nem normális :D Engem a frontoo is szédüléssel/émelygéssel köszöntenek...

18+5

2020. okt. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vérnyomás probléma. Érdemes ilyen esetben otthonra beszerezni egy vérnyomásmérőt. Terhesség alatt előfordul az ilyen.
2020. okt. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves hozzászólásokat.

Az elevit nekem sem vált be, sem a gravida és a femibion.. Most már 4 hete a rossmann sajátmárkás mama+ - ot használom, ez az egy ami nem jött ki belőlem.

Be fogok szerezni egy vérnyomásmérőt, köszönöm. Az idegeskedés megőrített, hogy valami baj lehet majd a babával :/

2020. okt. 18. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a vérnyomással lehet gond. Hirtelen leesik.
2020. okt. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A vérnyomásproblémát hogyan lehet megelőzni, illetve ha mégis leesne, mivel nyomhatom vissza, ha érezném,hogy ájulni fogok? Tapasztalatotok van?
2020. okt. 18. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!