Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » NAGYON FONTOS! 12 hetes...

NAGYON FONTOS! 12 hetes terhes vagyok, és 2 és fél hete minden nap hányok, és 3 órája nem tudok vizet se inni, mert kihányom. Menjek be ügyeletre vagy mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2 és fél hete vagyok táppénzen, mert szédülök és egész nap hányok. Nemcsak reggel, egész nap. Eddig tudtam vizet inni és ittam is nagyon sokat, de ma már a vizet is kihánytam. Próbáltam pici kortyokba inni, de három órája ha pici kortyokat iszok, öklendezem, mert már nem tudok mit kihányni. A sok pici kortyból lesz egy nagy adag és azt hányom ki. Mit tegyek? Menjek valahova vagy várjam meg a reggelt?

2020. aug. 25. 19:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

Én mennék!

Kitartás 🥺

2020. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Igen szerintem is menj
2020. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Fél 9kor jön haza a férjem, ha addig nem javul, bemegyünk. De ott tudnak ezzel valamit csinálni?
2020. aug. 25. 19:09
 4/22 A kérdező kommentje:
Majd megyek, de egyedül nem merek elindulni, nehogy megszédüljek, stb.
2020. aug. 25. 19:09
 5/22 anonim ***** válasza:
32%
Hívj taxit és menj be most.
2020. aug. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
26%
Mindenképp orvosi kezelést igényel...sós be..ràd nézve és a babàra főleg..nincs egy szomszéd jó baràt bàrki aki betudnàl vinni.sziritok hogy helyre gyere minél hamarabb
2020. aug. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
Menj be mindenképp ne hogy kiszáradj ha mindenképp megakarod várni a férjed én kortyolnék azért némi folyadékot még ha ki is jön valamennyi csak felszívódik. Kitartást!
2020. aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
Ez a vészes terhességi hányás. Kiszáradást okoz. Nem játék. Nagy valószínűséggel bent fognak és infúziót adnak, hogy pótolják a folyadékot. Ha nagyon rossz bőrben vagy akkor több napig is bent tarthatnak (de ilyen ne legyen). Kitartást és jobbulást.
2020. aug. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
41%
Igen menned kell orvoshoz, és biztosan fogsz hányinger csillapitót is kapni, persze ha szabad ezt a gyógyszert terhesség alatt szedni.
2020. aug. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
26%
Menj. Felesleges várni. Csak lebasznak, hogy miért nem jöttél nappal.
2020. aug. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!