Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírtátok terhesen emelget...

Hogy bírtátok terhesen emelgetni a nagyobbat?

Figyelt kérdés
Közel 13 kg, és még elég sokat kell emelgetni... Etetőszékbe rakni, hintába rakni, kiságyba rakni stb... Vagy csak simán fel kell venni, mert sír, meg anya kell. Már most alig bírom, pedig még a pocakom se kezdett el nőni
2020. okt. 21. 10:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és félek attól, nehogy baja legyen a picinek a sok emelés miatt
2020. okt. 21. 10:09
 2/8 anonim ***** válasza:

Simán.

Az enyémnek a terhesség végefelé az volt a hobbija, hogy a sétát félúton megunta és cipelhettem haza (2,5 éves volt)

2020. okt. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szabad emelgetni tesót módjával, most kérdeztem a dokitól :)

Én mindenhova kisszéket teszek neki ahova fölmászhat kezet mosni, etetőszékbe stb..

Ha kéri, hogy vegyem fel, akkor inkább leguggolok és úgy ölelgetem, vagy leülök ha tudok..

2020. okt. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Próbálj szabályosan emelni, az csökkenti a keresztcsonti részen a terhelést.

Én elkezdtem kismama tornát, és nagyon sokat segített az ilyen hétköznapi mozgasokban, rugalmasabb lettem.

2020. okt. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is féltem ettől az elején, főleg hogy veszélyeztetett terhes vagyok. A lányom kb 12 kg, én már a 3. trimeszterbe léptem, most lesz a legnehezebb. Igyekszem minél kevesebbet emelni, de sajnos nem lehet teljesen kiküszöbölni. De amúgy nem lesz semmi baj ettől.
2020. okt. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elvileg lehet annyit emelni, amihez hozzá vagy szokva, és a saját 13 kilósodhoz nyilván hozzá vagy. :)

De amikor nekem már nem esett jól a bő 1 évesem emelgetése, akkor megtanítottam rá, hogy a lépcsőn kézenfogva felsétáljon, és nem cipeltem fel. A kádból is a kezénél fogva kisegítettem, az etetőszékbe, babakocsiba bemászott egy hokedliról, a kiságyból kivettük a rácsot, ha sírt, leguggoltam mellé.

2020. okt. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokat emelgettem én is a 2.5 éves nagytesót. Ő is 12 kiló felett volt akkor. Próbáltam csökkenteni fellépővel, kismotorral, később futóbicivel. Szépen lassan leszokott róla és már csak vigasztaláshoz kellett felvennem.
2020. okt. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Simán. Még szoptattam is, nem volt gond. 😊
2020. okt. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!