Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héttől kell számolni...

Hanyadik héttől kell számolni a magzatmozgásokat? És mennyi a “normális”?

Figyelt kérdés
Mást mondott a védőnő, mást írnak a neten, mást mondott az anyukám...

2020. okt. 22. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is most fogom elkezdeni. Azt mondta reggel 9 és este 9 között kell figyelni. 10nek meg kell lennie. De azt mondta hogy általában meg van délre a 10 mozgás és ha estére van meg nekem, akkor menjek másnap a kórházba. 🤦‍♀️ Jövőhéten megyek a dokimhoz majd tőle is megkérdezem hogy akkor most mennyire kell tényleg szaladni másnap. Nekem főleg éjszaka aktív, alig tudok aludni 😀
2020. okt. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kifelejtettem hogy a védőnő mondta, de gondolom érted.☺️
2020. okt. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hány hetes vagy? :)
2020. okt. 22. 16:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 32.héten adott táblázatot a védőnő. Hogy mennyi a normális azt nem tudom,mert tényleg mindenki mást mond,nekem a védőnő azt mondta hogy estig legyen meg a 10 magzatmozgás,ha nincs irány az ügyelet

35 hkm

2020. okt. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én 29. De nekem ma pl csuklott, mozgolódott, de nem voltak rúgások, vagy legalábbis nem éreztem. Ma olyan kis lustának érzem. Ez bajt jelent?
2020. okt. 22. 16:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok és 31 hetes. 32.héttől kell szàmolni, ezt is kihagytam, ma szétszórt napon van, bocsi 😀
2020. okt. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat csajok! Kitartás! 😊😊
2020. okt. 22. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!