Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méh/hüvelysüllyedés terhesség...

Méh/hüvelysüllyedés terhesség alatt veszélyes lehet?? Lehet ilyen wc-n erölködéstől? Vagy kinyílhat a méhszáj?

Figyelt kérdés

23 hetes vagyok. Ma elég nehéz volt a "nagy dolog".(A folyadék és rostdús étrend ellenére)

Kis sámlira téve a lábam(így kissé felhúzott lábbal, guggolóbb pózban) közepes intenzitással próbálkoztam a wc-n.

Egyszercsak azt vettem észre mintha kidudorodna, megduzzadna lent szemérem tájékon minden.

Finomman tenyérrel vissza tudtam "tolni". Semmi fájdalmat nem éreztem, se vér, se folyást nem tapasztaltam. Utána minden normál helyzetben, pozícióban volt. A babát késöbb éreztem mozogni, ahol szokott.

Lehetséges hogy ideiglenesen lejjebb csúszott a méh, hüvely, vagy a baba??

Veszélyes lehet ez?



2020. okt. 22. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:
A fertőzés miatt, ne nyulkálj magadhoz. Igen veszélyes lehet. Kinyiltál, az ritka eset
2023. okt. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!