Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallhatom a sima erekben a...

Hallhatom a sima erekben a véráramlást a szívhangfigyelővel?

Figyelt kérdés
Hallom a hasam alján a köldökzsinórt, hallom bal oldalon a baba szívét (lódobogás egyértelműen kivehető), és egy picivel arrébb, a csipőm felé hallok egy susogó hangot, de az nem olyan ütemű, mint a pici szive, vagy a köldökzsinór. Mi lehet az? Megszorult ott a köldökzsinór és nem úgy áramlik?

2020. okt. 23. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A hasad tele vannak erekkel, bármelyiket hallhatod. Ne ez alapján kezdj diagnosztizálni, a szonográfusok és szülészek sem véletlenül rendes ultrahanggal vizsgálnak...
2020. okt. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A hasi ütőered.
2020. okt. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Megyek holnap ultrahangra, de minden nap behallgatózok a pocakba
2020. okt. 23. 21:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Én úgy olvastam hogy nem szabad minden nap figyelni azzal.
2020. okt. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ezt olvastam.
2020. okt. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amit hallhatsz még ütemesen a baba szivén kívül az a hasi aortád.
2020. okt. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kórházban 2hétig bent voltam és nekem mindennap nézték.a szívhangot napi kétszer. A babák nem szeretik annyira, az biztos.
2020. okt. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, ott néznek de ők tudják hol kell és csak pár mp és annyi. Én is voltam bent első gyermekkel már 36.héttől. Most Nekem is van figyelőm de én csak meglepinek vettem férjemnek mert sehova se jöhet be. De egyből el is kezd mozogni nagyon a baba így ritkàn használjuk.
2020. okt. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem is elkezd mocorogni rögtön, persze én sem állandóan hallgatom max 1-2 perc. A kórházban nekem is nézték reggel, este.
2020. okt. 24. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!