Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasmenés egész nap, mit tegyek?

Hasmenés egész nap, mit tegyek?

Figyelt kérdés

KB 20-30 percenként kell mennem, erős csikarás előzi meg.

Ittam egy normaflore-t, már hányingerem is van.

Legjobban a babám féltem, 25.hétben járunk.

Már nagyon fáj a (bocsi) fenekem is


2020. okt. 25. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Folyadékot pótold mindenféleképp, a többiek lehet többet mondanak, meg okosabbat. Én személy szerint felhívnék valami orvost, hogy mit kell ilyenkor tenni. Ha valami ételmérgezés akkor jobb ha távozik belőled minden, de csomó minden lehet.


Én pl nemrég megállithatatlanul hánytam, 2-3 óra alatt 16szor. A végén már borzasztóan fájt a hasam is, így kihívtam a mentőket, mert hiába csak hasfájás, meg hányás, nagyon sz@rul voltam. Akut hasnyálmirigy gyulladásom volt, borzasztóan magas amiláz meg lipáz számmal a véremben. Majdnem otthagytam a fogam 29 évesen, és mondom hányáson kívül más bajom nem volt eleinte.


A bizti kedvéért telefonálj egyet, hogy mikor kell aggódni, addig meg folyadék, folyadék, folyadék.

2020. okt. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, inni tudok, este folyamán 1,5 liter tea lement
2020. okt. 25. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd fel az ügyeletet. Nekem is volt hányás hasmenés a második trimeszterben szerencsére nem ilyen durva mi be mentünk az ügyeletre ott adtak injekciót meg valamilyen gyógyszert már nem emlékszem a nevére sajnos. Jobbulást kívánok :)
2020. okt. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy túl sok magnéziumot szedsz?
2020. okt. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt már abba hagytam éppen emiatt, hogy hasmenést okozott.

Femibion szedek és kB 1 hete 1x1 Dopegytet

2020. okt. 25. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!