Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Escapelletől lett valaki terhes?

Escapelletől lett valaki terhes?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy a betegtájékoztatón, az van,hogy 85% a hatékonysága, illetve,hogy minnél előbb veszi be az ember,annál jobb

De kíváncsi lennék, esett e valaki a 15%-ba



2020. okt. 29. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, attól biztosan nem lett senki terhes.

Attól hogy nem vette be időbe, már esélyes.

2020. okt. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olvasgattam itt a témában és volt aki azt írta, aktus után 5 órával bevette,most meg ovis a gyermeke. (bocsánat,ha hülyeséget beszélek,nem pontosan emlékszem csak azt tudom kevés idő volt)
2020. okt. 29. 13:02
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Én a páromtól lettem hagyományosan

22f

2020. okt. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Haha:)

Már mikor kiírtam a kérdést,akkor gondoltam lesz legalább egy olyan ember,aki magas intelligenciájával, olyannyira ki fog emelkedni,hogy beleköt abba,hogy rosszul fogalmaztam

És még lesz olyan Móka Miki is mellé,hogy pasiként írja

2020. okt. 29. 13:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi akkor voltunk együtt mikor meg kellett volna jönnie, 30 óra múlva bevettem biztos ami biztos alapon, de felesleges volt. Nemrég lett 7 éves
2020. okt. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én 1x vettem be esemény utánit életemben, a márkanevére nem emlékszem, azt nem néztem, de ha terhes is voltam előtte (gumi szakadt ki), gyerek nem lett szerencsére. pedig nagyon az utolsó pillanatban jutottam csak hozzá (hétvégén vidéken se orvos, se gyógyszertár...). se hányás, se semmilyen rosszullét nem volt, mintha csak szőlőcukrot vettem volna be.
2020. okt. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha tudtam miért nem javítottad.
2020. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azért,amiért Te elírtad,hogy tudtam,nem tudtad 😃 óvodás kötözködés

Biztos Te is csak most veszed észre,hogy elírtad miután elküldted

Eltértünk a tárgytól:)

Vannak akik tudták értelmezni a kérdést és nekik igazán köszönöm

Te meg keress valami hobbit!:)

2020. okt. 29. 15:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is azt vettem be, reggel 5kor történt a "baleset" , délután 5kor már be is vettem. Nekem pont az ovulációm volt akkor mikor be kellett vennem és nem lettem terhes.

2020. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én még csak pénisztől
2020. okt. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!