Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek az első nőgyógyá...

Holnap megyek az első nőgyógyászati vizsgálatomra. Szerintetek bejöhet a párom velem?

Figyelt kérdés
2 hét eltelt a pozitív teszt óta,és holnapra van időpontom a nőgyógyászhoz. Szerintetek a párom bejöhet velem hogy lássa ő is a babát,és hallja a szívhangot? Vagy a covid miatt most csak engem fognak beengedni a vizsgálatra?
2020. okt. 29. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Helyfüggő volt eddig, de a héten még mindenki azt mondta, hogy nem engedik a kísérőt sehova. Hívd fel őket szerintem és kérdezz rá.
2020. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Telefonon érdeklődj. Mindenhol más a protokoll.
2020. okt. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Valószínű hogy nem mehet be. Én nemrég voltam a kontrollon,kb úgy kellett könyörögnöm a recepciósnak hogy hagy maradjon bent az épületben a férjem a lányunkkal,mert kint szakadt az eső,kocsiban meg egy helyben állva nem lett volna jó babával. Így ők lent maradhattak a földszinten míg megvizsgáltak.

És ami felháborító volt hogy kint a rendelő előtt 3 szék ki volt rakva hogy ott várjanak a kisérők..ismétlen szakadó esőben!!! A dokimnak hála hogy intézkedett

2020. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Sztk sose szerette a környezetemben (3ban is megfordultam költözés miatt) a kísérőket, a magán dokim most a covid miatt eleve nem enged be kísérőt.

Ahogy a legtöbb háziorvosi rendelőben sem lehet a váróban pár embernél több, kórházban a sürgősségin is csak 1 kísérő lehet, hiába anya apa viszi a gyereket, szerintem országosan nem engedik most a fölösleges létszám pluszt.

2020. okt. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen,én is erre gondoltam hogy nem fogják beengedi sajnos 😞

Pedig jó lett volna ha hallhatja ő is az első szívhangot,de érthető ha nem engedik be.

Mindenesetre rákérdek majd.

2020. okt. 29. 14:07
 6/13 anonim ***** válasza:

Egy tipp...ha a doki nem karót nyelt,akkor videóhívás amint elkezdi a vizsgálatot?

😀😀

2020. okt. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ez egy jó ötlet lehet 🙂 Bár nem tudom mit szólna hozzá a doki ha ezt felvetném neki.

Bár a sima videófelvétel már eszembe jutott,hiszen ott is hallani a szívhangot.

2020. okt. 29. 14:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Vagy fel veszed hangrögzítövel. Nem hiszem hogy engedné hogy videozzál.
2020. okt. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tényleg,hangrögzítő 🙂 ez is milyen jó ötlet. Fotót pedig úgyis kérek majd. 🙂
2020. okt. 29. 14:27
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdező magánba vagy sztk-ba mész? Mert nálunk sztk alapon fotó sincsen
2020. okt. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!