Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez jóslófájás lehetett?...

Ez jóslófájás lehetett? Mennyire normális 33+4 hetesen?

Figyelt kérdés

Helló. 33+4 hetes kismama vagyok🙂

Éjszaka 2x is felébredtem arra, hogy görcsöl a hasam, éjfél után, meg 4óra után is.

Az utóbbi olyan volt, mint mikor nagyon erősen menstruáltam, a pocakomtól indult ez a görcs, aztán a derekamban éreztem az erős fájdalmat, ami furcsa volt az az, hogy folyamatosan éreztem, nem szűnt meg 1-2 perc után, hanem kb 10-15 percig, amíg vissza nem aludtam, éreztem ezt a fájdalmat.

Vettem be 2szem magnerotot-ot is, aztán vissza tudtam aludni.

1 hete voltam a dokimnál, akkor 3100 volt az értékem, azt mondta ez teljesen jó ennyi idős terhesen, nem fenyeget koraszülés! Legközelebb 36.héten kell mennem hozzá, 35.héten pedig nst-re a kórházba.

Ez lehetett az a bizonyos jóslófájás? Vagy az nem ilyen?



2020. okt. 30. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jósló. Nekek is hasonló volt, bár nem tartottak 10 15 percig. A 32. héten éreztem ilyet először aztán a szülés közeledtéig mindig egyre erősebbek voltak. A 37. hétben egyszer annyira erős volt hogy azt hittem megindult a szülés. De nem. Végül pont egy héttel hamarabb szültem mint a ki írt időpontom. De semmi gond nem volt, végig probléma mentes volt a terhesség és a szülés is.
2020. okt. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, ez kicsit megnyugtatott🙂

Azóta nem éreztem egyébként, úgyhogy valószínű tényleg jósló lehetett.

2020. okt. 30. 08:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor biztosan nincs semmi gond :)
2020. okt. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!