Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van, akinek a babája a 36....

Van, akinek a babája a 36. héten még mindig farfekvésben volt/van? Megfordult még?

Figyelt kérdés
Már olyan 10 hete ilyen fekvésben van. Jövő héten csütörtökön megyek megint orvoshoz, hogy megnézzék, hogyan fekszik - akkor leszek a 37. hétben. Csinálni még semmit nem próbáltak meg, hogy megfordítsák a babát. Ennyire van még idő erre?
2020. nov. 1. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nem fordult meg.A megfordítása meg nem egyeztem volna bele,de az orvosom szerint kevés szakember kockáztat ilyennel.Vegul is császárral szültem.Ja,34.heten mondta az orvosom hogy egyre kisebb a hely és egyre kisebb az esély hogy beforduljon.40.heten csaszaroztak.
2020. nov. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38. héten fordult át magától. Az utolsó pillanatig van rá esély. Az én orvosom mindig azt mondta, hogy én kell izgulni, várjunk, majd megoldjuk ha odaérünk. Igaza lett.
2020. nov. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kicsi az esély rá, hogy még meg fog fordulni. nincs már olyan sok hely neki ott bent.
2020. nov. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem fordult meg, csaszarnal kiderult h miert. Nyakan volt a koldokzsinor es fulladt (egyszer megprobalta, harantig jutott, aztan visszaspurizott).En sem egyeznek bele forditasba ezek utan.
2020. nov. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek 38. heten fordult meg. Van meg remény 🙂
2020. nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem fordult meg. 37. héten el is folyt a magzatvíz, sürgősségi császár lett.
2020. nov. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

38+4 hetes vagyok,első baba. Nekem is faros. Úgy volt hogy a héten császároznak. Aztán úgy döntött az orvos, hogy jövő hét pénteken, a kiírt dátum előtt egy nappal császároz, ha addig nem törtenik semmi.

Őszintén szólva kicsit ledöbbentem. Úgy tudtam, h utolsó előtti héten császároznak, nehogy beinduljon a szülés, mivel az kockázatosabb.

2020. nov. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!