Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha progeszteront kapok 6...

Ha progeszteront kapok 6 hetesen akkor ha baj van akkor se jönne meg, ugye?

Figyelt kérdés
A biztonság kedvéért írtak fel gyógyszert egy hete, de akkor még csak petezsák volt. Remélem, hogy szépen fejlődik a baba, de most 2 hétig nem kell mennem, így nem tudom, hogy van-e embiró és szívhang. Ha nem lenne így a gyógyszer miatt ugye észre se venném?
2020. nov. 2. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudom nehéz, főleg ha elvetéltél már, de próbálj ne a rosszra gondolni. Csak pozitívan, bízz benne, hogy nem lesz baj.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak: mi lombikozunk, így elég sok progeszteront szoktam kapni. 2 missed ab volt, vetélés egyiknél sem zajlott le (műtét lett). Nem volt semmi tünet.

2020. nov. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valóban nagyon nehéz ez a várakozás. Én is kaptam progeszteront, szintén hat hetesen. Nekem azt mondta az orvos, hogy azzal segítek a legtöbbet, ha próbálok optimista lenni és nem idegeskedem túlzottan. Minden rendben volt. Bízom benne, hogy nálad is hasonlóan jól alakulnak a dolgok. Mellőzd a stresszt, pihenj!


:)

2020. nov. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és teljesen igazatok van. Olyan rossz, hogy 2 és fél hete tudom már, hogy terhes vagyok, de még mindig nem lehetek biztos benne, hogy ez egy fejlődő, élő terhesség.
2020. nov. 2. 12:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is progeszteront szedtem. Mikor először orvosnál voltam, petezsákot sem látott csak megvastagodott méhnyálkahártyát. Vesztettem el magzatot, így szükségét láttam egyből menni pozitív teszt után. Tudom milyen a várakozás. :) De én nem tudtam várni. Így 5+6 naposan elmentünk szonográfusi ultrahangot csináltatni, ott már volt szívpulzálás is. 😊 És még nagyon sokszor mentünk külön ultrahangra, hogy minden rendben van-e a babával. Izgulós voltam egész terhesség alatt, amikor már mozgott, akkor is ráhallgattam többször, hogy van-e szívhangja. Lusti babám volt. :) Közben csak, szeret nagyokat aludni, amit szerencsére kint is folytat. 😊

Minden rendben lesz, ne aggódj!

Boldog babavárást!

2020. nov. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!