Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemvárt baba. Hogy mondjam el...

Nemvárt baba. Hogy mondjam el a férjemnek?

Figyelt kérdés

Aki volt hasonló szituban, nagyon kiborult a férje? Megszakítással védekeztünk, 4 évig nem történt semmi, 3 gyerekünk van.

Meg kell beszélni megtartjuk-e. Mindenképp elmondom neki csak nem tudom hogy talaljam.


2020. nov. 3. 11:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

mit kell ezen agyalni?

Amikor ezt a védekezést választottátok, nyilván tudatában voltatok, hogy ez bármikor bekövetkezhet. Ennyi.

2020. nov. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Ez a férj hibája is. A gumi óvszer sokkal megbízhatóbb! Ez a megszakításos védekezés nagyon nem megbízható. Mond el neki minél hamarabb! Inkább, azok választják ezt a módszert, akiknél nem baj, ha véletlenül "becsúszik" a baba.
2020. nov. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ha nem hülye a férjed, ő is tudja, hogy a megszakítás nem védekezés, ő is ugyanolyan "hibás", ha gyereket csináltatok.
2020. nov. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
96%
Egyenesen megmondanám. Józsi, a "védekezési módszerünk" pearl indexe 35. Na, ez most bejött. Ez van.
2020. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem várt baba, hisz nem vedekeztetek. Innentől kezdve meg nem egy kiskutya, hogy megtartsuk e vagy sem🤦
2020. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
99%
"Jani, beszélnünk kell. Az a helyzet, hogy nem jött meg a menstruációm, csináltam tesztet és pozitív lett. Látom, hogy most ráérsz, átbeszélhetnénk a dolgot egy kávé mellett?"
2020. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%

Amint személyesen találkoztok és a másik 3 gyerek nincs a közelben, mondd el: Szivem, az a helyzet, hogy terhes vagyok. Mit szólsz? Mit csináljunk?

A gyerekek szerintem csak akkor tudják meg, ha tutira megtartjátok.

2020. nov. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezen nincs mit kiborulni.

Ha két ember ezzel a 'védekezési módszerrel' fekszik le egymással, akkor vállalják a kockázatot.

Ez van.

2020. nov. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%
A megszakítás szó mellé a védekezés nem passzol még mindig
2020. nov. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
69%
Hát most megtörtént:)Gratulálok:)
2020. nov. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!