Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Újra kell mossam majd a baba...

Újra kell mossam majd a baba ruhákat? Mennyire fontos a baba mososzer?

Figyelt kérdés
Március elején érkezik a kisbabánk, most kaptunk rengeteg baba ruhát. De tényleg rengeteget, legalább 60 db újszülött rugdalozo stb. Szóval nagyon sok. Nem győzöm őket mosni, vasalni. Amiket kimostam már berakom az új, lefertotlenitett szekrényébe, örülnék ha nem kellene mindet újra mosnom.
2020. nov. 3. 13:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges már most ki mosni..én a 34.héten mostam ki mindent illetve vasaltam addig csak úgy ahogy volt be raktam a szekrénybe a ruhákat. Március még nagyon messze van addigra még az új szekrényben is állott lesz be száll a por stb..
2020. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ki mosni sajnos muszáj volt, mert évekig álltak pincében, szóval budosek is voltak rendesen,és pici a lakásunk ahoz hogy a 20 nagy szemeteszsakot kerulgessuk még januárig, koszosan meg nem rakom el egy tiszta szekrénybe, valamint szerettem volna apránként egyben látni a dolgokat hogy milyen tároló helyre illetve rendszerezőre van szükségünk, pláne itt a vírus alatt amikor kérdéses meddig tudom még beszerezni őket. Valamint mi is sok méretig kaptuk a ruhákat nyilván én sem koszosan dobozoltam el, azokat értelemszerűen újra mosom. De majd akkor ezeket is.
2020. nov. 3. 23:38
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát ki illik mosni, de túl van fújva. Nekem is papolt a védőnő, h hú, minden bacit takarítsak le mindenhonnan, csináltam is, aztán véletlen elmaradt néha. Semmi baja nem lett, olyan mint a vas! 😊
2020. nov. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!