Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hamar öregedő méhlepény!?

Hamar öregedő méhlepény!?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tanácsot szeretnék kérni illetve tapasztalatokat olyanoktól akiknek hamar érett a méhlepénye. 30 hetes kismama vagyok és a tegnapi ultrahangon derült ki, hogy már 2-3-as érettségi foknál van a lepény. Áramlás rendben van, a baba 1440 gramm és szépen fejlődik. Írtak fel keringés javítòt emellett elevitet szedek a terhesség kezdete òta. Mit lehet tenni azért, hogy ez a folyamat lassuljon? Gondolok itt ételekre stb és tapasztalatokra is kíváncsi vagyok, hogy mi lett a vége a szintén ilyen helyzetben lévő kismamáknak.

Köszönöm!



2020. nov. 4. 07:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkét terhességemnél ez volt. Nem volt baj az első gyermekem 39+3 napra született p.császárral.

A 2.nál 35.héten jöttek az ikrek.


A dokim elküldött az ikerterhességgel egy nagyagy proffhoz. Mert ő is aggódott a lepény miatt. Ott átvizsgált a peoff igen alaposan. Minden rendben volt.

Igazából azt mondta h ez lehet genetikai hajlam is, és annak ellenére h már 6 éve nem dohányzom, visszavezethető a bogózásra is😓

Szerencsére nem lett probléma.

2020. nov. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem ennél később vették észre mindkétszer, amikor előfordult, az első gyerek időre, spontán született 2500 g alatt kicsivel, a harmadikat meg indították 36 hetesen, akkor volt 1900g, de amúgy egészséges, és már elsős. Mondjuk finommotorikában meg beszédben vannak kisebb lemaradásai, így évvesztes lett, de eddig teljesen jól veszi a suliban az akadályokat.
2020. nov. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38.hèten született meg 2250g-os súllyal, de makkegèszsègesen.Ezerrel szopizott,6 hónaposan már gurult😀.
2020. nov. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatò válaszokat!!!:)
2020. nov. 4. 11:39
 5/8 anonim ***** válasza:
A terheléses vércukrod jó volt? Én még esetleg arra figyelnék (saját magamra értem, mert nyilván a te eseted nem ismerem), hogy kevesebb cukros, lisztes, gyors felszívódású kaját ennék és több zöldség, stb. :)
2020. nov. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen teljesen rendben volt. Köszönöm, megfogadom a tanácsod! :)
2020. nov. 5. 06:55
 7/8 anonim ***** válasza:
A dohányzás és az idegeskedés is okozhatja. Sokat kell pihenni, nyugalomban lenni.
2020. nov. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia..annak idején ez nàllam pont a 31héten történt .írták gyógyszert hogy tàplàlékhiz jusson mert nem úgy fejlődött..végül a 37hétre született 3200gr.al..es semmi baja sem volt😁
2020. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!