Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24+2hkm vagyok és tegnap...

24+2hkm vagyok és tegnap voltam 4D-s ultrahangon ahol közölte velem az ultrahangos hölgy, hogy a méhlepény szemcsés tehát kezd öregedni Ez szerintetek hanyas fokú érettség?

Figyelt kérdés

Esetleg akinek van tapasztalta ezzel kapcsolatban azt szívesen fogadom... nagyon el vagyok keseredve :(

Holnap megyek ezzel kapcsolatban az orvosomhoz de addig is jó lenne végre kicsit megnyugodni...



2020. okt. 22. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem az utóbbi pár héten írták rá az ultrahangokra az érettségi fokot. a 35. héten 2-es érettség (kórház)

36. héten 0-ás érettség (Czeizel)

37. héten 2-es érettség (kórház)

Tehát 2 különböző gép, két különböző ultrahangos. Orvosom már látta mindhárom leletet, nem mondott rá semmit, így én is úgy vagyok vele, hogy elég szubjektív ez a "mérés".

2020. okt. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát ez mondjuk elég érdekes azért a 0-ás és 2-es érettség között gondolom sok a különbség...

köszönöm a válaszod! :)

2020. okt. 22. 17:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is van különbség. Igazából csak megnyugtatásképp írtam, hogy ha a saját dokid megnézi, lehet mást lát. A 0-ásnál nekem is mondták a Czeizelben, hogy vannak öregedésre utaló jelek, de hogy teljesen jó állapotban van.
2020. okt. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta az ultrahangos hölgy hogy a baba jól van szépen fejlődik csak látja az öregedést már a lepényemen amihez kicsit korán van meg de azt mondta ne aggódjak nem lesz semmibaj szóval remélem hogy tényleg vagy csak el nézte vagy meg csak nagyon kezdetleges :)
2020. okt. 22. 17:32
 5/12 anonim ***** válasza:

Elvileg a 30. hét után kezd öregedni. De nem jelenti, hogy neked nem marad a jelenlegi állapot sokáig.

Nincs terhességi cukrod? Ha nem jött ki a terhelesen en akkor is mernek otthon a helyedben, mert a magas cukor pont ezt (is) okozza. Kaja után 1 órával nézd meg. 7 alatt legyen. Mindig.

2020. okt. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Remelem hogy kihúzza sokáig a lepenyem :(

Nincs egyébként pont ma jött meg a cukorterhelés eredménye és teljesen jó lett de megfogadom a tanacsod és meg fogom mérni párszor azért

Köszönöm a segítséget! :)

2020. okt. 22. 18:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ilyenkor már simán lehet 2 fokú amivel simán végig kihúzod.
2020. okt. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia ne idegeskedj...addig amíg a baba fejlődik szépen akkor nincs probléma..nekem az első fiamnàl volt a 28heten 1fokba érett és nem is úgy fejlődött a baba...kaptam gyógyszert ami segített neki tàplàlékhoz és oxigénhez jutni...de szépen kihúzzuk...37hetre született...3200gr és 52cm...nyugodj meg....
2020. okt. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod ezzel nagyon megnyugtattál! :)
2020. okt. 22. 20:06
 10/12 anonim ***** válasza:
8vagyok...ha bàrmit làt a doki akkor úgyis ír ki gyógyszert hogy a babàd megfelelő ütemben fejlődjön...én is ideges voltam mert nekem nem is úgy fejlődött de a gyógyszer sokat segîtett. Nyugi...ez most a legfontosabb
2020. okt. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!