Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nem ciki, ha az...

Szerintetek nem ciki, ha az anyósommal egyszerre vagyunk terhesek?

Figyelt kérdés
Férjemmel fiatal házasok vagyunk: én 22 éves vagyok, ő 24. Nemrég tudtuk meg, hogy kisbabánk lesz, viszont kiderült azóta, hogy a szüleinek is lesz még egy gyereke (44 és 49 évesek a szülei). Elég ciki, hogy a férjem kis testvére szinte egyszerre fog megszületni a mi gyerekünkkel.

2020. nov. 6. 16:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Minden ember élete más. Örüljetek a gyermekáldásnak, és egymásnak, hogy mindenki egészséges, boldog és jól van. Ez a fontos. A többi hülyeség. Főleg az, hogy szerinted gyermeket vállalni ciki. Ezért kéne először agyban felnőni és utána gyereket vállalni. Gyerek vagy még, sajnos. Várnod kellett volna.
2020. nov. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Az miért gyerekesség, ha cikinek tartom, hogy a gyerekem lehet, hogy idősebb lesz a nagybátyjánál/nagynénjénél?
2020. nov. 6. 16:37
 3/33 anonim ***** válasza:
85%
Miért lenne "gáz"? 22 éves vagyok, a férjem 24. Most vagyok 21 hetes kismama. Apukámék szintén próbálkoznak (mostohaanyám 36 éves, apukám 43). Ők ógy gondolják, én támogatom őket, szeretnének közös babát, 1 éve házasok. Drukkolok nekik.
2020. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
73%
Mert nem látod mi az érték az életben. Az a kínos. Ne is írd tovább, mert csak alázod saját magad.
2020. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
19%
Nem 20 évesen gáz hanem 40 fölött. De ő dolguk végül is.
2020. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem inkább az a gáz ha valaki gyesre és családira szül, munkaviszony és megtakarítás nélkül, nem az ha idősebb, stabil egzisztenciával.
2020. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
18%
Gáz, de már nem tudsz mit tenni.
2020. nov. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
35%
Igen, elég gáz, 22 évesen kb. a semmire. De majd megoldod valahogy. Anyósodnak van rutinja, majd besegít, hogy ne legyél olyan elesett. Titkolni már úgy sem tudod, szóval...
2020. nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
31%

22 éves még kereshet pénzt bőven. Vagy lehet most is jól keresnek a párjával. De a pénz nem minden, sőt!!

A 44 és 49 éves viszont már biztosan soha nem lesz 20-30 éves szülő.

Szóval én azt mondom a kérdező van jobb helyzetben ha már itt versenyt iditottatok.

2020. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
50%
Szerinted. Szerintem meg ő még vállalhat 20 évig gyereket, a másik párnak az utolsó utáni pillanatban megadatott a csoda, és egy pcsát kell hallgatniuk, hogy ez ciki. Szerintem ez történik itt.
2020. nov. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!