Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakivel elő fordult már...

Valakivel elő fordult már terhesség alatt,hogy a hasa aljában nyillaló,szúró érzést tapasztalt naponta többször,akár órákon keresztül?

Figyelt kérdés

Terhesség elején éreztem hasonlót már,kb 6-8 hetesen,azóta nem igazán.

Most 13 hetes vagyok és megint jelentkezett a hasfájás,ritkábban mensis görcsök de legtöbbet nyillal,vizelet ürítés után is,de sokszor nélküle is .



2020. nov. 8. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Amíg nem vérzel, normális.
2020. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem vérzek,nem barnázok.

Jövőhéten megyek vizsgálatra,csak már bosszant és aggódom,első terhesség.

2020. nov. 8. 18:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Nő a méhed valószínű ennyi.
2020. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez van, pont így, hogy a 7. hét körül elmúlt, és most megint érzem, köhögésre erősödik. 12+1 hetes 🤰
2020. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia én 14hetes vagyok..nàllam is volt ilyen tünet és most megint újra előjött...ne izgulj...ha nincs barnàzàs vérzés akkor rendbe van minden...javasoljàk ilyenkor a magnéziumot..én is most probàlom ki azt mondjàk ez bevàlik ha görcsölgetünk.
2020. nov. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is érzem mindennap van ,hogy pár percre van ,hogy orák hosszát tart. Nől a méhem, nyúlnak a szalagok. 15 hkm
2020. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon megnyugtattatok,köszönöm szépen mindenkinek.

Magnézium? MagneB6 ? Egy nap eggyet?

2020. nov. 8. 21:07
 8/9 anonim ***** válasza:
6 os vagyok nekem napi két magnézium citritet írt fel a dokim.
2020. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem először a 8. héten fájdogált így a hasam, azóta visszatért egyszer a 12-13. héten és most nem rég a 17. héten is de kb 4-5 napig tartott és mostanra már el is múlt..:)

Nekem a doki azt mondta, hogy így alapjáraton ha nem fáj semmim napi 1x2 db Magne-B6-ot vegyek be, de ha fáj a hasam akkor napi 3x2db-t be lehet belőle venni :) nekem ez segített..

2020. nov. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!