Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyszerre van farkas éhségem...

Egyszerre van farkas éhségem és émelygek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

15. hétben járok már de nem múlik a hányinger de közben állandóan éhes vagyok, van hogy szoktam még hányni.

Semmit nem kívánok ez normális?? Közben meg érzem hogy szükségem lenne arra hogy nagyobb mennyiségeket egyek de nem megy :(



2020. nov. 7. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Háztartási kekesz
2020. nov. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Keksz*
2020. nov. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam, sajnos én sokat fogytam is ebben az időben. Az addig kedvelt ételekre rá sem bírtam nézni. Se egy húslevest, vagy egy rántott húst nem bírtam megenni pedig amugy imádom. Hasznos tanácsot nem tudok adni mert nekem csak az idő segített. Próbáltam csipegetni, piritóst, gyümölcsöket pl almát ettem, ivójoghurt, rizs, párolt zöldségek ilyeneket ettem mert valamiért a nehezebb ételek, a hús nem csúszott. De idővel teljesen elmúlt és visszatért az étvágyam. Igyál sokat. Túl kell élni.
2020. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. nov. 7. 14:52
 5/11 anonim válasza:
100%

Szia!


Én is így voltam a terhesség első trimeszterében.


A banán magas b vitamin tartalma miatt hányinger csökkentő.


Próbálj olyanokat enni, amit nagyon kívánsz.

2020. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Magneb6 ot próbáld ki
2020. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Minden valószínűség szerint kb. még 2-3 hetet kell kibírnod ebben az állapotban.

Kitartás, utána minden jobb lesz :)


Nekem egyetlen dolog csillapította ekkoriban a hányingerem, bármennyire is vérlázító vagy unortodox: minimális mennyiségű fehérborból sok vízzel vagy szódával higított fehér fröccs. (kb. 1:10 arányban). Egyébként sosem szerettem sem a fehérbort, sem a fröccsöt és most sem szeretem, de akkor nagyon jólesett.

2020. nov. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugyanigy vagyok en is. Nekem a banan es a gyerekeknek szant gyumolcspurek segitenek.
2020. nov. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A magne b6 nekem bejött
2020. nov. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
Edd meg amit kihánysz
2020. nov. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!