Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyógyszer helyett, nálatok mi...

Gyógyszer helyett, nálatok mi vált be, savasodásra, gyomorégésre terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2020. nov. 12. 07:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Keksz, tej, párnát magasra raktam és megtanultam majdnem ülve aludni.
2020. nov. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ja, a lényeg lemaradt. Mivel, gdm-es vagyok, tejet nem ihatok, állandóan meg nem is rágcsálhatok, csak 3 óránként ehetek.


(Pedig, igen, a tej, az nekem is be szokott válni alapesetben, de most tiltólistás, mert megdobja a cukrom.)


Az ülve alvás, igen, már én is a fotelben az éjjel, mert már kínomban nem tudtam, hogy mit csináljak!


Köszönöm a válaszod!


Eselteg más, bevált módszer valakinél?

2020. nov. 12. 08:14
 3/14 A kérdező kommentje:
Jav.: * a fotelben aludtam az éjjel
2020. nov. 12. 08:15
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Magnézium szedése, a szénsavas italok, kávé fekete tea elhagyása, illetve az állati fehérjék csökkentés sokat segít. Meg sok buborékmentes víz ivása
2020. nov. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Szódabikarbónás víz
2020. nov. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Nekem már gyerekkorom óta, időszakosan előjön a savasodás. Ilyenkor lúgos kémhatású ásványvizet veszek, illetve veszek lúgosító teát. 1-2 nap alatt helyrehoz.
2020. nov. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Én is gdmes voltam, de nem igazán tartottam a diétát, viszont amikor igen, a savnak nyoma sem volt
2020. nov. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat, a nagy részét, már kipróbáltam...


Hát, nem tudom utolsó.

Én nem merném nem tartani, mert nem csak a magam, hanem a baba egészsége is múlna rajta. Azt, meg sohasem kockáztatnám.


Az elsővel is gdm-es voltam, akkor nem volt a savval problémám.


Most a másodiknál, a 29. héttől kínoz.


A baba is nagyon mozog, de nem tudom mi lehet a baj, mindent ugyanúgy csinálok. 😰

2020. nov. 12. 09:03
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Nekem gyógyszer :) Gaviscon rágótabletta, vény nélküli, étkezés után lehetett 3x bevenni, valami kalciumos védőréteget képezett a kaja fölött, a gasztrós dokim ajánlotta (akihez egyéb krónikus bélbaj miatt jártam). Egyébként nekem meg csak az első gyereknél volt ez, a másodiknál nem, ezért elméletem szerint attól függött, hogy fekszik a baba, mert a második látványra is mindig lent volt (nála meg folyton pisilnem kellett), és az elsőnél is elmúlt a gyomorégés, amikor leszállt a hasam kb. a 36. héten. Salvus vizet szokták még ajánlgatni.
2020. nov. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Csak a salvus víz
2020. nov. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!