Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen 12 kg hízás nagyon...

32 hetesen 12 kg hízás nagyon sok?

Figyelt kérdés

Teljesen átlagos, normál súlyról indultam, viszonylag sok izommal, kevés zsírral. 60 kg-val kezdtem, most vagyok 72.

Az első trimeszterben talán 1 kg jött fel, a 14. hét után viszont nagyon megindult, most az utóbbi hetekben kicsit lassult a hízás. Szerintetek így nagyon sok lesz a végére? Aki hasonlóképpen hízott, hamar visszanyerte az alakját?

Egyébként nem zabálok, de sajnos jelentősen kevesebbet tudok csak mozogni, mint a terhesség előtt.



2020. nov. 12. 11:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon sok
2020. nov. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Ez kb 20. Kg lesz a 40.het vegere. Nekem 16 kg volt es ebbol kb alig ment le ,mikor hazajottem a korhazbol. Szenvedek vele rendessn. Nem tudsz nagy dietat csapni terhesen,csak figyelj oda,ne nassolj,sok zoldseg,husi,rizs.
2020. nov. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
27%
Eleg sok, a vegen megugrik majd es az etvagy is javul, legalabb is nalam igy van...mikor elkezdett a baba lejjebb csuszni, visszatert az etvagyam es nem csak mini adagok mentek le, a tudom sem volt a torkomban,mint elotte....En jovoheten szulok es +10 kg jott fel
2020. nov. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%
Ja es annyit tudsz esetleg tenni, hogy GDM eskent kezeled magad.. Ergo teljes kiorlesu liszt, durum teszta, eletmodvaltas ehhez kompatibilis termekekre... semmi cukor, edesseg... Nekem enyhe gdm lett megallapitva, nem szamolom a grammokat, de merem naponta a cukrom, tk lisztet, kenyeret eszem es minden nasim cukormentes. 2 hete lett 2.fokban erett a placenta es a babam is normal sulyu, aramlas rendben, ugx hogy orulok, hogy mukodik a dieta. Egy idoben borzasztoan vagytam a nutella,csokipuding, kinder maxi king es tarsai utan, de a babamert kibirtam, ha ezeket eszem biztos nem 10 kiloval zarok, ez rengeteget tesz, a taplalkozas. Nyilvan aki vizesedik, az is, en nagyon picit, szinte a bokam sosem volt bedagadva max a gyururol vettem eszre es arrol, hogy az ujjaim zsibbadnak reggelente.
2020. nov. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát ez nem hangzik jól. 😕 Egy pár hete amúgy egyáltalán nem eszek édességet, kenyeret, pénsüteményt, viszont sok zöldséget, gyümölcsöt, húst, sovány tejtermékeket. Zabkását szoktam még(nyilván cukor nélkül), meg néha főzeléket. A szénhidrátot számolgatni nem szeretném, régebben volt étkezési zavarom és félek, hogy ez visszahozná. Remélem ha így figyelek az étkezésre, akkor kordában tudom tartani, nagyon nem szeretném 20 kg-val zárni.
2020. nov. 12. 12:56
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Bárhogy is alakuljon, ha ennyire érdekel a dolog, ennyire figyelsz arra, hogy mit eszel, szülés után is ugyanilyen motivált leszel. :) Csak optimistán!! Jól fogsz kinézni, lemennek a pluszok. Egy kicsit magamat is bíztatom, engem sem kímélnek a kilók.
2020. nov. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Jézus hagyd a franba, DEHOGY SOK. Lesz a fenét 20 kg, utolsó hónapban meg nem is szokás hízni.

Figyelj én 30 kg.t szedtem fel mindhárom terhességem alatt, 3 azaz 3 hónap alatt ment le. Kórházból már 10 kilóval kevesebbel jöttem ki, következő 10 nap alatt lement 8kg víz, a maradék 12 kg 3 hónap alatt lefolyt rólam szó szerint.

Világért ne foglalkozz most ezzel, simán lemegy!!

2020. nov. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
14%
Utolso, jah, ezaz, biztasd csak had hizzon fel 30 kilot, mint egy hizo koca. 30 kilo rengeteg, abnormalis, az izuletei is biztos halasak lesznek erte. Egyik ismerosom 160 centivel 25 kilot szedett fel, a viz lement, de a zsir??? azota is kuszkodik vele szerencsetlen, dehogy megy le mindenkinel ilyen konnyen. O mar masfel eve szult es meg mindig duci!
2020. nov. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, nekem az orvos 13kilót "engedett" a szülésig, nem tudom mi lett volna ha túllépem, szerencsére megálltam 6nál
2020. nov. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mert az a normalis is. Egy ertelmes orvos sem fog megdicserni, ha 25-30 kilot hizol. Ha normal bmi vel indulsz max 10-15 kg a normal hizas,ha ducibb vagy kevesebb...
2020. nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!