Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen 12 kg hízás nagyon...

32 hetesen 12 kg hízás nagyon sok?

Figyelt kérdés

Teljesen átlagos, normál súlyról indultam, viszonylag sok izommal, kevés zsírral. 60 kg-val kezdtem, most vagyok 72.

Az első trimeszterben talán 1 kg jött fel, a 14. hét után viszont nagyon megindult, most az utóbbi hetekben kicsit lassult a hízás. Szerintetek így nagyon sok lesz a végére? Aki hasonlóképpen hízott, hamar visszanyerte az alakját?

Egyébként nem zabálok, de sajnos jelentősen kevesebbet tudok csak mozogni, mint a terhesség előtt.



2020. nov. 12. 11:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%
Menjetek már a picsába..
2020. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%

Én az első terhessègemnèl 24 kilót bíztam,amiből a 6 hetes kontrollon pár kg maradt.

Most 9 hetes vagyok,de szerintem már most híztam,pedig szinte folyamatosan hányingerem van és kevesebbet eszem, mint nem terhesen.

Majd szülés után lemegy, remélem. :)

2020. nov. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Na végre valaki köszönöm 12-es.. hát ne csináljunk már úgy mintha tragédia lenne.
2020. nov. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
19%
Nekem aztan mindegy ki mennyit zabal ossze es mekkora bojler teste marad, de attol meg 30 kg hizas NEM normalis, csak a dagik vigasztaljak ezzel magukat... :-)
2020. nov. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elsovel drasztikis dieta mellett ment le 13 kg. Tobb mint fel evig reggel este abonett,delben ebedeltem. Most a masodikkal fekudtem,vegig,nyilvan tobbet hiztam,de ket gyerek nem alvas mellett nincs erom durva dietahoz. :( Ha teheted ne hizz sokat,mert nem mindenki olyan szerencses h leolvadnak a kilok. Mitol megy le magatol? Ezt sosem ertettem. Dieta es mozgas nelkul en inkabb hiztam.
2020. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
63%

#12-es vagyok


Szerintem én a szoptatás miatt fogytam le. Pár hónapos volt a gyerekem amikor 48 kilóra lefogytam a 164cm-hez.

Rengeteget ettem és mégis fogytam.

2020. nov. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Úgy látom nagyon megosztó a téma. 😄 Én sosem voltam könnyen hízós típus, de mióta terhes vagyok, ránézek egy zsemlére, hopp egy kiló. Úgyhogy ezért ne bántsuk már egymást. Ügyes és szerencsés is az, aki keveset hízik. Viszont ahogy látom, legtöbben hamar leadják a plusz kilókat. Köszönöm az értelmes válaszokat! Amúgy meg nyilván ez csak egy másodlagos kérdés, örüljünk a babáknak, akármennyit is híztuk. 😊
2020. nov. 13. 09:43
 18/19 anonim ***** válasza:
20kg ot hìztam, 4 hònapos a fiam, 3kg van rajtam, az is kb a hasamon meg a cicimen. 12kg ment le az első 6 hét alatt, semmit nem csináltam. Sajna már egy hònapja nem szoptatok, most kezdtem már el tornázni, hogy lemenjem a maradék is. :) Nem volt rajtam felesleg a szülés előtt. Az utolsò trimeszterben 2kg jött fel összesen. Az elején 5 hetet feküdnöm kellett.
2020. nov. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hat mazlistak vagytok. Nekem 1 kg 2-3 heti szigoru szenhidratmentes dietaval megy le. Ha nem figyelek es mondjuk este kenyeret eszem 3-4 nap alatt vissza is jon,amiert dietaztam hetekig.
2020. nov. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!